Знаете, че сте майка, когато...

  • 1 728
  • 27
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Знаете, че сте майка, когато...


1. Краката ви залепнат за кухненския под и не ви пука.

2. Когато децата се бият, ги заплашвате, че ще ги заключите в стая заедно, и няма да ги пуснете, докато някой не прокърви.

3. Не можете да намерите безжичния си телефон, затова молите приятелка да ви звънне, и тичате като луда из къщата, следвайки звука, докато не намерите телефона в мазето в кошницата за мръсно пране.

4. Прекарвате цяла седмица, носейки анцузи.

5. Идеята ви за добър ден е да го изкарате, без някое дете да пролее телесни течности върху ви.

6. Близалките стават основна храна.

7. Любимото ви телевизионно предаване е анимационно.

8. Масло  и конфитюр се яде поне на едно ядене дневно.

9. Съгласни сте да целунете удареното на детето ви, независимо къде се намира.

10. Децата ви разказват шеги за телесните функции и вие гонамирате за забавно.

11. Толкова отчаяно се нуждаете от разговор с възрастен човек, че си разказвате и майчиното мляко на рекламния агент, който ви се обажда по телефона...и ТОЙ ви затваря телефона!

12. Слюнката ви е почистващ препарат номер едно.

13. Купувате зърнени закуски с бонбони вътре.

14. Най-близкото до гатрономно готвене, което постигате, е ориз-полуфабрикат.

15. Всяка вечер сте на крак до 22 ч. като чистите с прахосмукачка, бършете прах, почиствате с парцал, перете, сушите, зареждате, изваждате, пазарувате, готвите, карате колата, пускате водата, гладите, бършете, вдигате, сменяте чаршафи, сменяте пелени, къпете, помагате с домашното, плащате сметки, правите бюджета, изрязвате купони за намаление, сгъвате дрехи, слагате някого да спи, извличате от леглото, миете зъби, гоните, овързвате с колани, храните (тях, не себе си), ПЛЮС люлеете, играете на топка, карате колело, бутате коли, гушкате кукли, карате ролери, баскетбол, футбол, гоненица, балончета, пръскачка за ливадата, пързалки, разходки навън, оцветяване, изкуства, скачане на въже, ПЛЮС търмъчене, подрязване, засаждане, изравняване, косене, градинарстване, боядисване, и разхождане на кучето. Ставате в 5:30 и нямате време да ядете, спите, пиете или да отидете до тоалетната, и все пак... въпреки това сте успели да качите 5 килограма.


преведе Бу  Grinning
(откъде - не помня)

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
При мен има само две разлики Mr. Green
Номер 4 - не нося анцузи, а пижама Mr. Green
Номер 15 - от тези пропускам всичко, което е свързано с поддържане на къщата. Само готвенето е мое, всичко друго е в онези 50%, които се полагат на таткото (и за наш късмет той ги прави Heart Eyes).

# 2
  • Мнения: 1 733
Аз пък значи не съм много майка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 397
Нищо от изброенотото не се отнася до мен. Дали съм майка? Grinning

# 4
  • Мнения: 7 201
Нищо от изброенотото не се отнася до мен.
...освен т.9 и т.15,но не цялата.И все пак се считам за майка! newsm03

# 5
  • Мнения: 2 208
Номер 4 - не нося анцузи, а пижама Mr. Green
Жалко, че и навън не мога да изляза по пижама  Mr. Green
А номер 15 направо ме отчая като прочетох всичко накуп  #Crazy

# 6
  • Мнения: 7 914

14. Най-близкото до гатрономно готвене, което постигате, е ориз-полуфабрикат.


в момента съм достигнала до сандвичи във всяка форма  chef... дълго ли ми остава докато стигна до титлата майка Mr. Green

съвсем сериозно сега никога не съм си мислила, че ще успеем да изкараме толкова дълго време на джънки фууд Sick Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 208
съвсем сериозно сега никога не съм си мислила, че ще успеем да изкараме толкова дълго време на джънки фууд Sick Mr. Green
А още колко дълго има да каратеееее... като гледам колко е малко бебето.
Аз доста често взех да "готвя" от кварталния китайски ресторант, но то и това спада към джънки фууд!

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 095
Отдавна не се бях хилила така
Благодаря ти, Бу!
 Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 1 006
Бу, благодаря ти!

Вече го изпратих на едни майки, които не четат тук, уж  Thinking Mr. Green


  bouquet за теб!

# 10
  • Мнения: 8 769
11. Толкова отчаяно се нуждаете от разговор с възрастен човек, че си разказвате и майчиното мляко на рекламния агент, който ви се обажда по телефона...и ТОЙ ви затваря телефона!

Ето на това се смях с глас.... Joy Joy Joy

А това го мразя, защото е дяволски вярно...пфууу  smile3511

15. Ставате в 5:30 и нямате време да ядете, спите, пиете или да отидете до тоалетната, и все пак... въпреки това сте успели да качите 5 килограма.

# 11
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Доста добри попадения!

 rotfImao

# 12
  • Мнения: 5 362
Повечето от изброените при мен не важат,но съм....майка все пак Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 392
Целувам дъщеря си, когато се удари, независимо къде  hahaha
Останалото не важи за мен, но се посмях с глас   bouquet

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Отдавна не се бях хилила така
Благодаря ти, Бу!
 Joy Joy Joy


 И аз доста се посмях  Joy Joy Joy


Целувам дъщеря си, когато се удари, независимо къде  hahaha


  Защото имаш дъщеря  Joy Joy Joy.На моя приятелка сина,имаше проблеми с пишата и тя го беше научила така да го целува.  Mr. GreenДетето така и не можа да разбере,защо мама не иска да целуне там за да му мине.Тюююю,каква майка,остави детето да страда. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт