какво мислите за еднаквостта в цвета на косата и тена

  • 700
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
кажете харесва ли ви примерно по-тъмничък тен, съчетан с по-светла коса?примерно нещо като Бийонсе.ако ви харесва какво мислите за веждите?дали и те да са с цвета на косата, но тогава няма ли да изглежда много безлично...ако пък са черни..... Thinking
може би трябва да съ малко по-тъмни от косата, за да си личат поне
кажете какво мислите

# 1
  • Мнения: 2 047
   Веждите трябва да са малко по-тъмни от косата, но не и черни на руса коса . Досега не съм видяла мургава жена със светло изрусена коса, на която да й стои добре.
Бейонсе е извън това, защото е цветнокожа, при тях е друго. Laughing

# 2
  • Мнения: 211
Според мен Бионсе не може да бъде обсъждана във връзка с това, защото за нея реди всяко излизане пред камера се грижат най-добри стилисти, гримыори и т.н., много вероятно е лицето й да е с един два тона по-светъл ФДТ. По принцип завси до колко е светла косата , а също колко светло е лицето. Според  мен русата коса(по-светла) може да се съчетае с много тъмни вежди ако веждите са изтънение значително.

# 3
  • Мнения: 5 103
Мургава жена с руса коса , до сега не съм видяла такава да ми хареса.
Аз съм със светла кожа и очи и с черна коса, което пак е контраст.
за веждите мисля, че трябва да са максимално близко до цвета на косата.

# 4
  • Мнения: 4 770
  Ами цвета на кожата и косата не е хубаво да съвпадат напълно - наистина е безлично.  Rolling Eyes  А черни вежди на светла коса е просто ужас.   Sick  Много изкуствено става.

# 5
  • Мнения: 6 958
Всичко е толкова строго индивидуално...  Whistling Но вежди с някакъв цвят различен от естествения е неприемливо за мен...  Rolling Eyes Човек прави няколко опита на цвят, коса, тен и се спира на най-доброто по възможност... друг е върпоса, че на някои всичко им ходи, а на други нищо и трябва да си слагат фереджетата, че да прикриват дефекта...  newsm78

# 6
  • Мнения: 374
   Веждите трябва да са малко по-тъмни от косата, но не и черни на руса коса . Досега не съм видяла мургава жена със светло изрусена коса, на която да й стои добре.
Бейонсе е извън това, защото е цветнокожа, при тях е друго. Laughing
аз не говоря за бяло русо, а за тъмно, което си е по-стилно

# 7
  • Мнения: 364
Според мен пък на тъмни момичета ще им стои по-добре светла коса, защото ако са с черна коса ще изглеждат още по-мургави. Разбира се не говоря за жълто русо или пък бяло.
А за веждите мисля че трябва да бъдат в цвят близък до този на косата, в никакъв случай черни.
Но както е написала по-горе Миранди - всичко си е индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт