Коластра-откъде да си купя

  • 3 289
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейта,
четох из форума много за коластрата на Аквасорс,и търсих по аптеките,но май никъде не я има....Sad Откъде мога да си купя ,само чрез поръчка ли,и ако не съм дистибутор (тъй като не ми се занимава) колко по-скъпо ми излиза?
случайно продават ли я в някоя аптека?
Мерси   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 183
А защо трябва да е непременно на тази фирма?

# 2
# 3
  • Мнения: 5 183
Аз не мога да дам съвет.
Не съм си била в родината от 4 години и не знам какво се предлага на българския пазар.
Тук, където живея, коластра се продава от много и разли4ни производители.
По аптеките или разни магазини за здравословно хранене няма ли?
Мое мнение, с което не ангажирам никого, е 4е разните му фирми, които разпространяват само и единствено с каталог и 4рез дистрибутори, малко надуват цените и се изхвърлят - нали трябва да има за всекиго по нещо (а те са доста хора на клона) и всеки иска да яде  Crazy

# 4
да,права си...
за съжаление тази коластра в България не е известна много,и май една или две фирми има  които я внасят(произвеждат) и струва към 80 лв.... Sad
 като питах в аптека,ми казаха дори че за пръв път го чуват  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 8 459
да,права си...
за съжаление тази коластра в България не е известна много,и май една или две фирми има  които я внасят(произвеждат) и струва към 80 лв.... Sad
 като питах в аптека,ми казаха дори че за пръв път го чуват  Crossing Arms
Аз съм дистрибутор на Аквасорс,но ползвам основно за семйството и купувам на приятели с отстъпка.Досега не ми се е случвало да продавам на редовна цена,надценките са огромни,а не мога да искам тези пари от приятелите си.Около 60 лева и е цената,ако те устройва ще ти я взема.80 наистина е много.

# 6
Да,устройва ме ,по-добре е от 80 лв Simple Smile ще ти пиша на лични

# 7
  • Мнения: 352
Здравей - ако питаш за София - аз си купувам от Стамболийски 34, там е Медицински център Хирон, в който работят хомеопати. Освен това можеш да си купиш и всеки един продукт на Аквасорс. Мисля че опаковка от 100 беше към 52 лева...да не те излъжа само - но или 55. Реално центъра е в една розова на цвят реновирана къща леко навътре в деора. Ако им анещо пиши на лични.

# 8
  • Мнения: 8 459
Да,може и в Хирон.Там предлагат на дистрибуторски цени.Но 55 лева е било преди,сега вдигнаха цените.

# 9
ОК,тогава супер,направо оттам ще си купя Simple Smile отивам още утре ,мерсии   bouquet

# 10
На Костенски Водопад срещу 22-ра ДКЦ е централата на Аквасорс.Там Винаги има някой дистрибутор,когото до помолиш

Общи условия

Активация на акаунт