Напих се. И ще питам

  • 1 223
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Има ли готино чалга парче, което да е българско произведение?

И пояснявам.
Аз чалга не слушам уж по дифолт. Но, щеш не щеш, попадаш на т.нар. поп-фолк.  И тук-там има ритъм, който е увличащ по някакъв начин. Около Мюзик Айдъл, който следях с кеф, чух неща, които ми харесаха. "Ти си бурята... " - не знам какво е заглавието, "Шампанско и сълзи", Азис имаше някакво готино парче, но не му помня заглавието... Има хубави неща в чалгата, но май повечето са крадени, пардон, с платени авторски права, но взети от съседите.
Искам, моля, да ми пуснете линк към някое наистина готино чалга парче, което да е сътворено у нас.


# 1
  • Мнения: 2 013
Няма ли готино чалга парче?

# 2
  • Мнения: 1 079
Не знам .Предпочитам македонски песни да вия ,като се напия  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 956
Като си се напила си лягай и стига си се излагала  smile3513

# 4
  • Мнения: 6 164
То Шампанското и сълзите май е сръбско парче. Ако е това, за което си мисля де...  Ивана го е побългарила... Ама да ти кажа, много сериозни въпроси задаваш, за напила се.   Crazy Не за друго, ама и аз се понапих и ми става трудно да го мисля отговора.  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 013
То Шампанското и сълзите май е сръбско парче. Ако е това, за което си мисля де...  Ивана го е побългарила... Ама да ти кажа, много сериозни въпроси задаваш, за напила се.   Crazy Не за друго, ама и аз се понапих и ми става трудно да го мисля отговора.  Grinning

Ама аз като се напия ставам една дълбокомислена. Шампанското и сълзите и аз чух, че е сръбско парче. В Турция това лято чух и единственото парче на Азис, което помня и ми харесва, но на турски. Затова питам.

По повод излагането - хехе, аз наживо мога много повече да се изложа. Надали ще се изложа във форума - май горе-долу грамотно пиша, макар и пияна.

# 6
  • Мнения: 1 312
Хич не си пияна щом така безгрешно тракаш.
Сега ще питам една приятелка-фенка и ще ти пусна. Crazy

# 7
  • Мнения: 2 936
на Глория песните ... newsm78

# 8
# 9
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 05 юли 2007, 01:05 от DESTROYER

# 10
  • Мнения: 25 449
Нали няма и да повръщаш тук?  smile3516

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Жената изтрезная вече! Спокойно.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Заключвам до следващото и напиване.

Общи условия

Активация на акаунт