31 арабско -отпускарско-бебешка/пак с контрол на входа/

  • 13 584
  • 298
  •   1
Отговори
# 1
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ДЕСИ - дано ни е на късмет новата тема , дано болестите стоят на далеч  . Ей ама аз съм първа - брей...  НОИЧКА  , той още не я е виждал ...., но не се съмнявам , тя е толкова лъчезарна....  Много се радвам , че сте добре , аз малко егоцентрично нямах време да ти го кажа . Ако моята майка беше смела като теб много от проблемите ми днес нямаше да са факт . КРЕМИ - Сами и снахичката са за календар - плюх по компа ....хахаха....да не ги хване уроки ... Ще дам и тук линк към снимките на Кери и родителите и да не се връщате на зад   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=148605&photo=12

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 22:36 от Пепи Чачева

# 2
  • Мнения: 3 804
котето е да посрещне бебоците баба яга е за да плаши вредителите,болестите  и досадата

# 3
  • Мнения: 3 461
Пепи, и аз нямам съмнения, особено пък след като вие сте се харесали, сега само трябва да поддържаш огъня от негово име. Laughing За каква егоцентричност ми говориш точно ти?  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 461
котето е да посрещне бебоците баба яга е за да плаши вредителите,болестите  и досадата


А другото е намек да минем на плодова диета? Wink

# 5
  • Мнения: 3 804
котето е да посрещне бебоците баба яга е за да плаши вредителите,болестите  и досадата


А другото е намек да минем на плодова диета? Wink
ами то в тази жега друго яде ли се newsm78

# 6
  • Мнения: 3 461
котето е да посрещне бебоците баба яга е за да плаши вредителите,болестите  и досадата


А другото е намек да минем на плодова диета? Wink
ами то в тази жега друго яде ли се newsm78

на мен жегата не ми пречи на апетита  Laughing

# 7
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ЕЕми оправяте се и без мен, е!!!
Аз да мина да се разпиша и отивам да си върша Любовните задължения към Ноя!!! Joy

# 8
  • Мнения: 3 461
ЕЕми оправяте се и без мен, е!!!
Аз да мина да се разпиша и отивам да си върша Любовните задължения към Ноя!!! Joy


хайде, лягаме си. Heart Eyes Mr. Green опъвай палатките  Joy

# 9
  • Мнения: 3 804


за всички на които жегата не влияе на апетита и за НОЯспециално

# 10
  • Мнения: 3 461
Деси, слагай го в хладилника, Катя ще ми го извади през носа след малко. Joy hahaha

# 11
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Айде!! Аз съм сама, идваш ли Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 3 461
Вътре съм вече, пробвам дали ще ни издържи матрака rotfImbo rotfImbo rotfImbo От къде се гаси тази лампа? Twisted Evil

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Вътре съм вече, пробвам дали ще ни издържи матрака rotfImbo rotfImbo rotfImbo От къде се гаси тази лампа? Twisted Evil

ооо определено не!!! Нали знаешче едам мевдигна багерчето ти!!!  Joy

# 14
  • Мнения: 3 461
Вътре съм вече, пробвам дали ще ни издържи матрака rotfImbo rotfImbo rotfImbo От къде се гаси тази лампа? Twisted Evil

ооо определено не!!! Нали знаешче едам мевдигна багерчето ти!!!  Joy

Тогава аз ще съм отгоре, а ти отдолу. Joy hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт