Kъм компютърните специалисти и пък и всички останали - въпрост за парола

  • 1 752
  • 20
  •   1
Отговори
Хванах съпругът ми в инзневяра. Първо поведението му показваше налични признци и като му проверих мейла занемях. Близо 4 месеца ад - разочарование, болка, загубено доверие и сигурност във връзката и в бъдещето ни. Ще си/ви спестя подробностите, защото като пиша картините се вращат в съзнанието ми. Многократно обещава че ще прекъсне но пак продължава. Естествено разбирам от мейлите им. Докато той не се усети и си смени паролата.

Въпросът ми е знае ли някой програма, с която да науча новата му парола или пък .

Не желая да живея в лъжи и излюзии.

# 1
  • Мнения: 1 425
Смени си мъжа.

# 2
  • Мнения: 185
Ако можеш,подкрепям мнението на Panther Peace

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 21:33 от darla

# 3
  • Мнения: 2 336
Не знам начин как да се информираш за новата парола.
Само ще те посъветвам да си зададеш един въпрос: Можеш ли да живееш в непрекъснато дебнене?
Също подкрепям горните мнения.
По принцип повечето жени търсят доказателство, за да се убедят, че мъжът изневерява. Тъй като вече си убедена какво търсиш?
Ако ще го напускаш - напускай го.
Ако ще стоиш и ще прощаваш - не рови. Боли повече.

# 4
  • Мнения: 3 715
И за какво ти е да разбереш новата му парола?

# 5
  • Мнения: 1 172
И дори да я разбереш, какво от това? А замисляла ли си се, че ако мъжът ти е една идея по-хитър, ще си направи нов е-мейл адрес и ще си води на спокойствие кореспонденцията оттам? Как тогава ще разбереш има или няма изневяра?
Та мисълта ми е, че няма нужда да си губиш времето и нервите, а по-скоро трябва да си дадеш сметка вярваш ли му и искаш ли да живееш в дебнене и непрекъснати проверки.

# 6
  • Мнения: 150
Който чете чужди писма - така е! Няма да изневерява човека ли? Тя му рови из пощата, из портфейла, из скришните му места, а той какво? С такава простачка живее ли се, а?

# 7
  • Мнения: 185
С такава простачка живее ли се, а?
Това беше малко в повече май ooooh!

# 8
  • Мнения: 150
Това беше малко в повече май ooooh!
Дали?

Само да предположим (ама наистина само да предположим): аз съм хлапе на 12 години и съм чувал, че имало програмки, които хакват пароли на мейлите. Чувал съм, ама не мога да ги открия, пущините. "Ами кво да прая, кво да прая...  newsm78" Абе, я да влезна като гост във форума на мама и да попитам батковците и какичките. Ама те ще ми дадат ли такава програма хей така? Я най-добре да напиша, че съм измамена съпруга, те там женорята веднага ще станат съпричастни и ще ме засипят с програмки Simple Smile А после да му мисли Пешо от съседния клас, ще го побъркам просто!

# 9
  • Мнения: 185
То така за всяка история можем да предполагаме  Grinning
А ако е вярно ThinkingХората от отчаяние правят доста неща  #Crazy

# 10
  • Мнения: 150
А ако е вярно мога само да добавя, че в наше село наричаме простаци хората, които четат чужда кореспонденция. Съжалявам, лошо сме възпитани, знам...

# 11
  • Мнения: 185
Съжалявам, лошо сме възпитани, знам...
Добре си го казал,но при желание,може да се превъзпитате Laughing

# 12
  • Мнения: 25 571
Който чете чужди писма - така е! Няма да изневерява човека ли? Тя му рови из пощата, из портфейла, из скришните му места, а той какво? С такава простачка живее ли се, а?

Ааа, живее се, живее се! Повече от половината мъже живеят така, че и песни пеят.  Wink
Простачката за наказание бърка манджи и пере мръсни чорапи, а наш Муньо чука колежката за отмъщение и си вярва, че е изтрепал рибата.  Mr. Green

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Въпросът ми е знае ли някой програма, с която да науча новата му парола или пък .
Не желая да живея в лъжи и излюзии.
Що за мазохизъм?!... Или прощаваш и забравяш, или заразваш... и пак забравяш.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Не знам дали има такава програма .. Може и да има!
Ама какво ще спечелиш от това? newsm78
Ще разбереш, че нещата между мъжа ти и въпросната мома вървят от добре, по-добре ....  Tired За твое съжаление, но не и за негово! ooooh!
Не рови и не търси програмки, ами си търси нов мъж! С този май нямаш добра перспектива! Tired

Общи условия

Активация на акаунт