Какви трикове прилагате?

  • 5 076
  • 53
  •   1
Отговори
Днеска гледах рекламата по БТВ на филма "Как да разкараш гаджето си за 10 дни" и реших да пусна тази тема и да ви попитам какви трикове прилагате за да свалите един мъж,а за вече омъжените дами от форума-могат да напишат те какви трикове са приложили  moresmile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 825
Аз не прилагам трикове. Те прилагат, за да ме свалят.

# 2
  • Мнения: X
Май никакви - като се запознахме бях вечно недоспала (работата ни беше такава) - прикривах умело с грим. След няколко месеца обаче започнах да се наспивам и приключих с клепането Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 830
Не е в стила ми да свалям мъжете. В това отношение съм малко старомодна. Струва ми се грозно и недостойно едно момиче да се натиска на някого.

Мъжете ме свалят. Ако някого не го харесвам, деликатно му показвам, че няма да стане и не го наранявам излишно.

# 4
  • Мнения: 7 186
И на мен нещо не ми е в стила да свалям мъжете. Може по някакъв начин да му подскажа, че го харесвам, с поглед, лек флирт, зависи от ситуацията, в която се намираме. Но да ходя да се натискам на някой и да го свалям- как пък не Simple Smile
Макар че като гледам кви нахални женоря са се навъдили в последно време, мале- мале Shocked

# 5
  • Мнения: 393
Ами по принцип и аз чакам не правя първата крачка дори много да ми харесва някои.А по въпроса за нахалните жени и много нагли пикли забелязвам напоследък.Някакви 14 годишни пикли ходят с мъже на над 30 не знам, но за мен това е ужасно, а как само се предлагат сами тия момичета   ooooh!

# 6
  • Мнения: X
Някакви 14 годишни пикли ходят с мъже на над 30 не знам, но за мен това е ужасно, а как само се предлагат сами тия момичета   ooooh!
Ясно защо ме заговарят само младежи с девствен мустак - техните моми били заети с батковци. hahaha

# 7
  • Мнения: 5 103
Нямала съм нужда да прлагам трикове за да ме забележат, винаги мъжете са ме сваляли.

# 8
  • Мнения: 341
а за вече омъжените дами от форума-могат да напишат те какви трикове са приложили  moresmile

Аз пък си помислих че ще питаш какви трикове прилагат омъжените за да свалят чужд мъж...  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 4 588
Нямала съм нужда да прлагам трикове за да ме забележат, винаги мъжете са ме сваляли.

 Peace

# 10
  • Мнения: 1 149
Някакви 14 годишни пикли ходят с мъже на над 30 не знам, но за мен това е ужасно, а как само се предлагат сами тия момичета   ooooh!
Ясно защо ме заговарят само младежи с девствен мустак - техните моми били заети с батковци. hahaha
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Добре казано Joy

# 11
а за вече омъжените дами от форума-могат да напишат те какви трикове са приложили  moresmile

Аз пък си помислих че ще питаш какви трикове прилагат омъжените за да свалят чужд мъж...  Mr. Green

Хахаха,да може и такива номера  Joy между другото и аз забелязах някаква такава тенденция малки момичета да ходят с много по-възрастни мъже,които могат да им бъдат бащи  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 770
  Ами по принцип не прилагам, най-често гледам как да се отърва.  #2gunfire
  Гледай да изглеждаш добре, да се държиш приветливо и ненатрапчиво. Ако много го харесваш, може да му направиш малък комплимент, но гледай да не бие на очи.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 470
Моят опит показва,че когато  игнорираш някого ще имаш по-голям шанс отколкото да му се натискаш.Но едва ли има нужда от трикове,ако другата страна не проявява интерес.

# 14
  • Мнения: 108
Винаги съм била на мнение че мъжът трябва да е първи,че жената си има достойнство,с което трябва да показва, че си тежи на мястото и нейната дума е закон!!!!!!!!!Никога не съм си позволявала аз да свалям някого,а напротив....На мъжете има харесва да си трудна цел,поне на сериозните!!!До този извод стигам всеки ден,когато половинката ми каже:"Ти си най-трудно сбъдната ми мечта. Simple Smile"
Не мислите ли,че това е по-добрият вариант-жената да е свалана,а не  да тича след някого!!!

Общи условия

Активация на акаунт