от кога започна да спи по корем вашият бебок

  • 1 115
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Ние сме на малко повече от три месеца и вече няколко пъти я засичам че спи по корем.Не е ли малко рано ?В смисъл не е ли опасно за тях в тази ранна възраст да спят по корем ,имайки предвид развитието им и дори Синдрома на внезапната детска смъртност,ако щете?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 249
Симона от седмица-две се върти сама по корем и така спи. Мен много ме е страх, но си мисля, че щом има достатъчно сили да завърти цялото си тяло, ще има сили и да си вдигне главата или да изплаче, ако се захлупи по нос  Confused

# 2
  • Bapнa
  • Мнения: 762
От около седмица ! Не мисля, че е опасно вече при вас - големи сте  Peace Явно така й е удобно  Laughing

# 3
  • Мнения: 3 376
Моя син започна да спи така около края на 4-ти месец.И аз мног осе притеснявах отначало,постоянно ходех да го обръщам,но в крайна сметка си казах,че щом така му е удобно да си спинка така!Ние как се обръщаме в най-различни пози,тогава защо и бебенцата да не го правят?В крайна сметка отмина му този период,сега пак сам си се наглася как да спи,в повечето случаи настрани или по гръб.

# 4
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
От седмица го прави, преди това не можеше сама да се завърти. Щом детето само се извърта не мисля, че има проблем

# 5
  • Мнения: 1 183
Стефи пък не иска да спи по корем,само по гръб или на една страна.

# 6
  • Мнения: 51
Моят бебок започна да се спи по корем на 6-7мес./сега сме 9м/.Спи в невероятни за мен пози,дори напречно на леглото.Настрани.по гръб,по корем Simple Smile

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Спи единствено и само по корем от 11 месец Peace

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 399
И ние от скоро започнахме да сим по корем. От около 1/2 месец.

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 973
От 11 месечна.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на около 5-5,5 мес.  Peace
след като започна сама да се върти

# 11
  • Мнения: 2 677
От средата на петия месец.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Госпожицата ми започна да си вири дупето и да спи по корем някъде от 10-я месец. По едно време само така спеше, явно й беше нещо ново и интересно. Сега пак спи предимно по гръб или на една страна.
Мисля, че бебчето ти вече е голямо и не трябва да се притесняваш от този му начин на заспиване. Те си се наместват както им е удобно и веднага реагират, ако нещо не е както трябва.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Откакто я изписаха, я слагам по корем и най-често така спи.

# 14
  • Мнения: 6 164
Аз го слагах по корем още преди да може да се обърне сам. Защото по корем най-малко го болеше от коликите (спейки на моя корем) и спеше най-добре. От месец и половина го слагам така. Много му е гот. Като почна сам да се обръща, така се нагласяше. И до сега.

Общи условия

Активация на акаунт