Педиатри

  • 1 579
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Цитат на: emem
Цитат на: jullianna
Моята педиатърка е на същото мнение, а е доста млада. Кърмата дава на детето всичко и всеки милилитър друго нещо го лишава от така ценната кърма в която си имам всичко.

Нали имаше идея да направим списък на педиатри, поддържащи кърменето? Какво стана с тази чудесна идея?


Прочетох това в една друга тема.
Връщаме се след дни в България. Ще живеем във Варна поне за сега.  Thinking За мое най-голямо съжаление  Cry  Cry  Cry ще се разделим и със страхотния д-р Аббаси /педиатър на АЛИ/. Мога да напиша ода за него, но не сега. Истински американски педиатър и лекар по душа. Wink
И пред мен стои този проблем /ако позволите така да го нарека/: да намеря доктор на АЛИСИА запознат с кърменето и късното захранване. Тя още цока, а е яла само 3 зеленчука ooooh!  /не бързаме за никъде/.От тук ни приготвят всичко от картона и за новият доктор. Разбира се първо трябва да го намеря.
 Thinking Помогнете, а и това е добра идея да направим такава тема.

# 1
  • Мнения: 3 161
Да не забравиш да вземеш е-мейл адреса на д-р Аббаси! Може да ти се наложи да се консултираш от разстояние. А не е лошо и някакъв сувенир да му оставите от Бг, за да ви помни - ако вече не сте го направили. Добрите лекари трябва да се насърчават! Wink
Успешно приземяване в Бг и дано си намерите добър педиатър и тук!

# 2
  • Мнения: 1 629
Пела, много бих искала да ти помогна, но макар че съм си във Варна от раждането, имам същият проблем. Ако намериш свестен педиатър, моля да се обадиш. Предадох се вече.

# 3
  • Мнения: 2 051
Цитат на: Pela
ще се разделим и със страхотния д-р Аббаси /педиатър на АЛИ/. Мога да напиша ода за него,

Напиши...

# 4
  • Мнения: 5 713
Знам само един педиатър във Варна, който препоръ4ва късно захранване: д-р Кирязов; ул. ген Столипин 54; тел: 631 723; gsm: 0888 349 269; дом: 609 409. Не работи със здравна каса оба4е. Преглед в кабинета е 10лв, домашно посещение 12лв. В кабинета си е вторник и 4етвъртък от 10 до 12ч. Аз ходих при него, доволна останах. Вси4ко което тук обсъждаме във връзка с късното захранване, го препоръ4ва и той, внимателен е.

# 5
  • Мнения: 3 927
Освен Кирязов, се спрягаха и няколко други имена в подобни теми по въпроса в здравния форум....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
Съжалявам , но съм от София. Страшно се радвам , че ми се падна такава педиатърка. Въпреки , че лично аз ако ми кажат захранваш от втория месец например ще се направя на приятно разсеяна и ще се оправдавам, че детето не иска да яде и плюе или повръща и ще си продължа на кърма.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Нашата педиатърка подкрепя кърменето и късното захранване, чете последните публикации. Не е млада, има доста опит, никога не е правила проблем за посещение, дори е идвала по собствено желание, когато сме имали проблем - д-р Людмила Захова, кабинетът е зад Градска болница, ул. Хр. Попович 12 ет. 1, тел. 618846, 0887 654475 (има договор със ЗК)

# 8
  • Мнения: 192
Бих желала да прибавя името на нашата педиатърка Д-р Пиянечка,от 11-та поликлиника в София.Днес много приятно ме изненада,че е привърженик на идеята за късното захранване (в 6-тия мес.) на изключително кърменото бебе.

# 9
  • Мнения: 1 896
И аз препоръчвам Кирязов, освен всичко останало вече казано е и симпатяга в личен план.
Друго важно нещо - не дърпа пишките на момченцата, както правят много други педиатри-инквизитори.
Освен това дотолкова обръща внимание на децата, че когато Жоро беше болен, той ми се обаждаше редовно да пита как е детето. Първият път направо се гръмнах от изненада.
Определено не се намесва с лечение, когато не е наложително, и обяснява като го питаш.
Между другото кабинетът вече трябва да се е преместил на пл. Лаврентий 9, ние другата седмица ще ходим на консултация и за пръв път ще сме на новото място. Но мобилният телефон си е същият, приемните часове също.

Общи условия

Активация на акаунт