пак за козметиката

  • 926
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
здравейте,мами!бъдете снизходителни,ако зачеквам стара тема,но не намерих достатъчно информазия за това,което ме интересува.моля ви,кажете ми впечатления за козметиката на  DR RENAUD  и ако знаете от къде мога да намеря  да закупя онлайн или пък на място във варна.предпочитам онлайн определено.какви са и мненията ви за цените на тези места,дават ли тестери и т.н.благодара ви предварително и очаквам отговорите ви

# 1
http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=catalog&sess=2
виж тук,незнам обаче дали може да се купува от сайта

# 2
  • Мнения: 313
Ползвам вече от доста време продуктите на Dr.Renaud.Аз си ги купувам от козметичката, при която ходя. Като влезнаш в линка, който е написала Кармен, отваряш салони и ще видиш във Варна кои салони работят с тази козметика. Останала съм с впечатление, че е професионална. Незнам да я продават по магазините или аптеките. Цените на кремовете са изписани в каталога. Козметичката винаги ми дава тестер на продуктите, които искам да пробвам.

# 3
  • Мнения: 1 313
Аз ползвам някой от продуктите за коса на Vitality's и ги купувам или от изложения в НДК или от офиса им, който е на една пряка на Витошка. Предполагам, че там продават и продуктите на DR Renaud.

# 4
  • Мнения: 556
благодаря зо отговорите,въпреки че очаквах повече .потърсих сама и се обадих в салон медея във варна,където ми казаха,че продават там продуктите на др рено .попитах за няколко цени и са същите като в страницата на вивалити.надявам се с това да съм полезна и на друг,който ги търси.все пак ще се радвам,ако някой пише впечатления от козметиката newsm51

# 5
  • Мнения: 313
 И преди е обсъждана тази тема. Пусни търсачката.Оставам с впечатление, че тази козметика не е  популярна. Продуктите,  които съм използвала до сега от тази марка  са доста. Също така добре се комбинират за използване и с продукти на Avene. Не съм сигурна, че ще успея да напиша всичките, но все пак тези, за които се сещам са:

- крем колаген със женшен ( този крем ми е любимият ) Много добре хидратира кожата
( моята е смесена ), има приятна консистенция и аромат. През лятото предпочитам да го използвам като нощен.

- крем шоколадово щастие - доста е лекичък според моите наблюдения, подходящ е за по - топлите месеци, не омазнява кожата.Има приятен аромат.


- крем сенсикалм - взела съм го  по принцип за мъжа ми ( няма натрапчив аромат). Той е с мазна кожа.  По - рядко го използвам, на мен ми е прекалено лек, но е идеална основа за грим.

- наскоро пробвах тестер на Дермазулен и ми допадна. 

- Гел пяна ( два вида съм ползвала ) - не чувствам опъната кожата си след измиване, оставя усещане за мекота.

- крем прах с пемза - не ексфолира агресивно, доста по - меко действие има от този на Vichy или маската 3 в 1 на  Galenic ( аз ги редувам в зависимост от нуждите )

-   експресно почистващия лосион - без проблем ми сваля грима, дори го ползвам и за очите, не дразни, ухае приятно

- също така съм ползвала и цялта им серия от раздел хидратиране (  без серума ) нежна вода

- кремът със Серамиди ( може би от продуктите им само този не ми допада )

Козметичката, при която ходя работи с dr. Renaud и съм пробвала и доста други продукти.
Ако имаш желание да ползваш тези продукти изискай да ти дадат тестери, за да можеш да прецениш коя е най - подходящата комбинация за теб. Също така професионалните опаковки излизат доста по - изгодно, но са и големи по 100 и 200ml. 

Общи условия

Активация на акаунт