моля за помощ

  • 765
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 380
Гостите ни от чужбина искат да посетят София за уикенда. Имам отговорната задача да избера най-интересния маршрут и ви моля за помощ. С  малки деца сме. Тръгваме от Бургас  в петък.
1 вариант- да минем през Пловдив, нощувка на Пампорово, събота-Рилският манастир, неделя-София.
2-само Пловдив и София-отзиви за http://www.tsarskoselo.com/ ? В София къде ще ми препоръчате да ги заведа? Ал. Невски, Боянската църква, дендрариумът...
а колко много красиви места по пътя и ок. София...и само 3 дни...съвсем се обърках.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 515
За Царско село Peace
Останалото-много ви е малко времето, така че ти ще трябва да подбереш. Не пишеш колко малки са децата. Дългичък ми се вижда този маршрут за 3 дни Бургас-Пловдив-Пампорово-София-Рилски манастир, пък било то и за възрастни newsm78

# 2
  • Мнения: 4 700
Пампорово го оставете. Доста път е от Пловдив, а и ако искате само на Пампорово да стоите няма какво толкова да се види там освен борове. Иначе би било добре, ако имате повече време да останете там и да посетите zабележителностите около Пампорово. Ама само Пампорово не си zаслужава. Предполагам, че на ВитоШа Ще е съЩото. А Рилският манастир съЩо е добра идея.

# 3
  • Мнения: 1 952
Бих ти препоръчала Търново, ама не се връзва с маршрута.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря, момичета
ние се спряхме на отиване до София с преспиване и после ще тръгнем през Рилския манастир до Рупите и Мелник.
Някой да ми помогне с телефон на някое хотелче в Мелник?

# 5
  • Мнения: 4 700
За съжаление не могс дс ти дам телефон на хотел. Но марШрутът, която сте иzбрали е прекрасен. Няма да съжалявате.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 952
Виж на гугъл, има много хотели и телефони.

# 7
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
За един ден ви е напълно достатъчна разходката в Пловдив и пътя... Инак ще препускате от едно място на друго.
За Царско село не знам много, освен че е на Околовръстното. Ако искате да е по-в центъра мога да препоръчам хотел Ники.
Хотел в Мелник:
http://www.bolyarka.hit.bg/
Ако имате време се разходете и в Сандански на отиване или на връщане, много е приятно по главната. Същото важи и за Благоевград. Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 380
благодаря!

# 9
  • Мнения: 1 952
Весело изкарване и дано впечатлиш гостите с красотите на България Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 4 867
Втори маршрут: минавате по Подбалканския път и нощувате в Казанлък. Посещавате тракийските гробници, Руската църква в с. Шипка, паметника Шипка. Децата ще могат да се натичат на воля. В събота пристигате в София, обикаляте центъра, евентуално виждате някой музей според интересите на гостите.
Ако решите, можете да се върнете през Пловдив.
Мелник през юли не е много добра идея.
"Главната" на Сандански, особено през почивните дни е гъмжило от гърци и сводници.

# 11
  • Мнения: 1 952
Мда, и аз ще се съглася, че Мелник не е много подходяща идея, там още през май е невероятна жега, сега не искам и да мисля какво ще е.

Общи условия

Активация на акаунт