куб4ето на рубик

  • 3 958
  • 19
  •   1
Отговори
някой знае ли как се нарежда куб4ето,или да има схема,съвсем малко не достига на мъжа ми ,а е толкова запален...........

# 1
  • Мнения: 6 167
какъв ще му е кефа, ако го направи по схема  newsm78
няма схема, тоест, има, но сам трябва да я открие  Laughing

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 2 828
някъде из къщи имам книга как се нарежда
има схеми за стена, за няколко съседни и за цялото  Sunglasses

аз лично никога не съм го почвала обаче

# 4
  • София
  • Мнения: 2 876
Записвам се да имам схемата в архив Wink

# 5
по тази схема която се дава тука,седи по цял ден пред пс.и ни6то не става,така го върти,ина4е и пак не става и не става,и то съвсем малко стига до втория ред и спи4а,и как му се занимава о6те не знам

# 6
  • Мнения: 17 402
МАйка ми и баща ми имаха някаква книжка- с нея ставаше, доколкото си спомням. Ако не ме лъжа паметта не беше на български...

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
Не може ли да го разглоби и да го сглоби с наредени цветове? Навремето и така правехме...

# 8
  • Мнения: 2 013
някой знае ли как се нарежда куб4ето,или да има схема,съвсем малко не достига на мъжа ми ,а е толкова запален...........

Върна ме 20 и кусур години назад с това кубче на Рубик. Помня, че в 6-и или 7-и клас изкарах две шестици накуп по математика, след като го наредих за по-малко от някакви минути, не помня колко точно...
Сега обаче надали мога да го наредя, трябва да си намеря от някъде и да пробвам.

# 9
може,но така не е интересно,тряба да се нареди

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 203
Не може ли да го разглоби и да го сглоби с наредени цветове? Навремето и така правехме...

Еееее, много брутално  Laughing Laughing Laughing Аз отлепвах лепенките и ги преналепвах цветово  Laughing Blush Blush Laughing

# 11
  • Мнения: 2 641
а къде се продава такова кубче искам да си купя

# 12
  • Мнения: 4 585
За пръв път като попадна това чудо в ръцете ми, не знаех нищо за него. 1983г. Заболяха ме китките на ръцете и пръстите. Сутринта го описах като 6 масива, съставих програма на Фортран-4 и отидох я пуснах в изчислителния център. Нямаше компютри, ЕИМ - ИЗОТ 3010 бяха върха.
Операторите я спрели след 70 секунди, а след два дни престъпях от крак на крак пред ректора на института. От де да знам, че 1 минута машинно време струвало 180 лв. Размина ми се де.

# 13
  • Мнения: 526
а къде се продава такова кубче искам да си купя

Виждала съм в магазини за 1 лев и тук-там по павилиончета по спирките,но нямат нищо общо с кубчетата от едно време-китайски боклуци са.Един мой познат си беше поръчал от eBay като че ли newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 074
За пръв път като попадна това чудо в ръцете ми, не знаех нищо за него. 1983г. Заболяха ме китките на ръцете и пръстите. Сутринта го описах като 6 масива, съставих програма на Фортран-4 и отидох я пуснах в изчислителния център. Нямаше компютри, ЕИМ - ИЗОТ 3010 бяха върха.
Операторите я спрели след 70 секунди, а след два дни престъпях от крак на крак пред ректора на института. От де да знам, че 1 минута машинно време струвало 180 лв. Размина ми се де.

Леле, Wolf, направо ме разби  Joy Joy Joy
С глас съм се смяла Wink
Обаче годината, в която за пръв път имах кубче, също е 1983 Wink

Общи условия

Активация на акаунт