~ Лунна диета 07.07.07 г. ~ За една диета, море и още нещо . . .~

  • 3 637
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685

Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 07.07.07 г.
НАЧАЛО : 19:54  ч. / 07.07.07 г. /
КРАЙ : 19:54 ч. / 08.07.07 г. /




В този брой на "Лунна диета" ще си говорим за ЛЮБОВ!




Има само едно щастие в живота,
Да обичаш и да бъдеш обичан.
- George Sand -



Любовта е чувство, което няма край.
- Adeil Prince -



За света може да си един, но за някого ти си света!
- Bill Wilson -



 Приятелската обич казва:
"Ако някога се нуждаеш от нещо,
аз ще съм тук"
Истинската любов казва:
" Никога не ще се нуждаеш от нещо, защото ще съм тук"
- Jimi Hollemans -




Буда (563 г.пр. Хр. - 483 г. пр. Хр.)
 от време на време се оттегляй,

дай си малко почивка,

та когато се върнеш

към работата си,

преценката ти да бъде по-точна;

защото, ако все работиш,

загубваш способността

да преценяваш...


Отдалечи се,

така творбата по-малка изглежда

и можеш с един поглед

повече от нея да обхванеш,

така се вижда по-ясно липсата

на хармония или пропорция.



Има един път към рая и на земята този път се нарича любoв.





Да обичаш, когато те обичат е човешко! Да мразиш, когато те обичат е жестоко! Да обичаш, когато те мразят е Велико!








Научено до сега :

1. Всеки може да спазва Лунната диета! Не е нужно да има излишни килограми за да направи този пречистващ ден!

2. Лунната диета е цикъл от 4 фази. Всяка фаза трае 24 часа или едно денонощие! Начинаещите в курса могат да спазват само една от четирите лунни фази.

3. По време на прочистването може да се косумират течности. Препоръчително е те да бъдат вода, чай и горчиво кафе. Както знаем от предишните ни срещи при силен глад и неразположение може да изпиете чаша фреш или айран.

4. Хубаво е да се подготви организма като деня преди започването на лунната диета приемате по-леки храни.

5. Задържането на свалените килограми не е лесно, но това в никакъв случай не го прави невъзможно! Деня след лунната диета отново консумирайте лека храна.






За да бъдеш щастлив в любовта не трябва да бъдеш сляп, но трябва от време на време да си затваряш очите.   


 

По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал.




Желая Ви, УСПЕХ! ! !



ОБИЧАЙ ТЕ! ! !



# 1
  • Мнения: 657
Пу, първа  newsm51
Belinea , smile3501 smile3501 smile3501 стахотна тема  bouquet

# 2
  • Мнения: 11 505
Браво Белинеа! smile3501 Отново си оформила  страхотно темата!  bouquet Въпреки,че е още рано се записвам и тази седмица. Laughing

# 3
  • Мнения: 634
Прекрасно, наистина, поздрав и от мен!

За да съм в час с новата тема, ви поздравявам всички с логото на филма "50 първи срещи" : Доказвайте на половинката си, че го обичате всеки изминал ден, сякаш ви е първи Heart Eyes

Аз и тази седмица няма да участвам  Embarassed Embarassed но съм на сватба   261uu и доста ще плюскам Joy, но пък ще гледам да изразходвам изяденото с танци Sunglasses

Успех на всички сладурани- лунатички и да се похвалите с много минусиииииии  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 958
Невероятна тема Белинея  Hug

И аз ще лунувам, но няма да мога да пиша във форума, защото ме няма и нито ще имам кантар за да се измеря след това  Cry но нищо...  Confused

Белинея би ли ми казала до края на месеца и следващите дати кога са?!?  Praynig Praynig Praynig

Успех на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 178
С такава красива тема просто няма как да не лунувам. Ще се постарая да е 3 дни   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 340
ей браво на авторката, много хубаво направена тема, наистина с кеф да лунуваш  Laughing
много хубави мисли си сложила  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 35 814
Включвам се и аз -  Grinning вече за втори път.
Хареса ми и има траен резултат.
Все още съм на -1 кг от последният път.
  bouquet
Благодаря ви момичета, ако не бяхте вие и вашите 'съблазнителни' резултати нямаше да се навия
Успех  Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Записвам се и аз при вас. Предното лунуване го пропуснах, но този път ще съм стриктна.

# 9
  • Мнения: 685
Мирандичка@

Юли
07.07. /събота/ 19.54 ч.
14.07. /събота/ от 15.04 ч.
22.07. /неделя/ от 9.29 ч.
30.07. /понеделник/ от 3.48 ч.




[/i]

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Белинея, уникална тема си направила! Браво мила   bouquet Явно имаш истиска МУЗА за любов!
Аз няма да лунувам, но просто не можах да не отбележа, че темата е вълшебна  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 3 453
Белинеа, темата е просто вълшебна  Hug  bouquetБраво невероятна си!Добре че е веднъж седмично лунната,че както ги правиш такива красиви темите щях д аси умра от глад ако е по-често. Laughing

Записвам се и аз за лунуването.Успех на всички Peace

# 12
  • Мнения: 2 099
Белинеа, направо нямам думи за темичката. Страхотна е...   bouquet
Записвам се и аз, но мисля да не лунувам до края, че в неделя по обед обикновенно излизаме с мъжа ми да хапваме, така че ще я карам само до обяд, но пък ще започна по-отрано в събота, пък дано има някакъв резултат.
Успех на всички. Peace

# 13
  • Мнения: 6 958
Мирандичка@
Юли
07.07. /събота/ 19.54 ч.
14.07. /събота/ от 15.04 ч.
22.07. /неделя/ от 9.29 ч.
30.07. /понеделник/ от 3.48 ч.

Благодаря ти, ще си ги запиша  Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 49
Страаахотна темичка!
Включвам се ,че нещо напоследък все не успявах.
Определено има резултат Wink

Общи условия

Активация на акаунт