Реве

  • 592
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Мами, кажете как се справяте с тия бебета които не ви пускат и до тоалетна да идете?Писна ми от моя маймун, че сега нито може да ходи, а и в проходилка не иска.Трябва само да го водя за ръце, но това добре ако нямам друга работа.Тръгна ли да правя нещо или просто да изляза от стаята и се започва рев на заколение.До кога продължава това, аз ли го разглезих?Мога ли да направя нещо, за да подобря нещата?Да го оставя ли да плаче или какво?

# 1
  • Мнения: 490
Мише, ще следя темата ти newsm12 и с нас е така.

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
опитай се да го заглавичкаш с нещо да се заиграе. Играчките със светлинки и звуци са вълшебни. Пробвай нещо нестандартно - камъчета, капачки, пластмасови шишета, стари сд-та, щипки, списания и т.н. Може и друго - пусни му музика, телевизор... Бънджи гащите вършеха при нас чудесна работа. Иначе през такъв период минахме и ние, въпреки че по принцип Пепи сам си играе... даже до ден днешен ходи с мен до тоалетната...

# 3
  • Мнения: 1 910
Пробвай каквото се сетиш, за да го разсееш. Понякога се налага и да поплаче - то не може все на ръце да бъде носен или винаги да е на неговата. Остави домашната работа за когато спи и си се занимавай с него. Или върши нещата, които не го дрзнят. Извеждай го, когато можеш (това поне при нас почти винаги работи).

Просто има и по-ревливи бебета,и единственото, което ни остава е да стискаме зъби.  Tired

# 4
  • Мнения: 344
Мойта е същата.Когато не съм в стаята започва да реве.Понякога се храня в стаята при нея и тя непрекъснато мрънка че не й обръщам внимание.Тя не иска толкова да е на ръце колкото внимание.Аз си мисля че съм я разглезила.Пробвала съм да й давам какви ли не неща но щом излезна и се започва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 368
И ние сме така от около 2 месеца.А само като се сетя преди какъв беше самостоятелен.Остава за по-дълго единствено в бънджито,но и там понякога се разплаква в момента когато изляза.Все си мисля че е някакъв период който ще отмине.

# 6
  • Мнения: 2 039
И ние бяхме така...до 3-4 месец.Оправия няма,рев и това си е  ooooh! Мога само да те успокоя,че след още някой и друг месец твоето ревящо съкровище ще се превърне в едно усмихнато,игриво,спокойно бебе,чието любопитство ще бъде много по-силно от плачът  Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 193
И ние сме така, Борис е на 7 месеца, като има някой при него се смее с глас... но в момента, в който излезем  става страшно. понякога се заиграва, но е рядко. Доста е уморително.... Дано да отмине този период.

# 8
  • Мнения: 102
Все си мисля че е някакъв период който ще отмине.
Да така е нашия започна да реве точно около 8 месец,рева до към десети и когато започна да осъзнава,че не излизам на вън а само от стаята и пак ще дойда спря

Общи условия

Активация на акаунт