пак за летните колички...

  • 699
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 897
С риск много да ви досадя, пускам поредната тема за колички. Понеже си продадох количката спешно трябва да си купя нова и нямам много време да мисля. Бях си харесала Зап или евентуално  Вит, но вече съвсем се обърках. Макларън също не са лоши като идея. Знам, че няма да получа еднакви отговори, но все пак се допитвам до вас. Знам какви са им недостатъците. Положенията не ме притесняват , а само това, че няма кош за багаж. Ще ви помоля само за лични впечатления.
И още... кой цвят на Зап ви допада и имат ли си дъждобран или се купува отделно?
Благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 2 309
bebeconfort - VIT е в пъти по-добра от ZAPP...Това са ми личните впечатления,защото съм имала и двете.Също,като теб не държах на положенията на гръбчето,защото детето ми не спеше навън.

ЗАП е с твърда возия и определено не беше удобна!С плитко дъно,стръмен наклон на гръбчето - нищо особено Naughty
ВИТ е с невероятно мека возия,тежи около 3 кг.Наклона на гърба е много полегат и материята й е много по-добра.За четириколка е в пъти по-маневрена от ЗАП Peace
И най-важното,с риск да се повторя - амортисьора обира неравностите по изумителните ни пътни и тротоарни условия!

Що се отнася до цветовете на коя да е количка фаворит са ми черните десени!Така детето,както и да го облечеш изпъква HugЧерните колички са перфектен фон,а и изглеждат най-стилно.ВИТ-а ни беше син,но когато го купих в БГ ги нямаше,а и само този цвят беше излезнал.Сега смятам,че има доста разцветки Thinking
И двете колички си имат дъждобрани и куп допълнителни аксесоари...
Успех в избора Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря за бързия отговор. Simple Smile

# 3
# 4
  • Мнения: 3 457
аз сега глядах един модел на Грако не беше лош  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 897
Вече сме с нова количка! Laughing

# 6
  • Мнения: 2 309
Вече сме с нова количка! Laughing
Честито,остава да кажеш и модела Peace!?

# 7
  • Мнения: 386
Аз пък не съм съгласна, че VIT е по-добрият вариянт от Zapp!! Но нямам желание да споря!! Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 897
Новата ни количка е Зап. Цвят Lime. Супер маневрена е! Още съм навита на Вит-а, но тази пък ми харесва повече на външен вид. Малко друса по неравности и запъва на камъчета и чакъл, но това е нормално за лятна количка.А и гумите и са малко по-големи от ВИТ. Самият продавач в Малечко ми каза, че като влезе малко пясък между гумите на Вит и спират да се въртят.  Пускам линк, понеже не знам как да я копна. Blush
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=150233

# 9
  • Мнения: 3 926
Честито!!! Аз също карам Запп и съм бутала Вит. Смятам, че си направила по-добрия избор Grinning На мен лично Вит не вдъхват доверие откъм здравина... с тези тънки рами ... усещането ми е за нестабилност Confused Харесвам си Запчето и го карам с кеф. Супер леко се бута, а и Сияната спи в него без проблем Wink

# 10
  • Мнения: 386
Честито!! Hug Страхотна е!! Със здраве да си я ползвате!! Това е правилният избор!! Peace
И аз много си харесвам Запа, много леко се бута наистина Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря момичета! Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт