стена за катерене

  • 790
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
искам да сложа в стаята на сина си стена за катерене, едно време в училище й викахме шведска стена, незнам защо. има ли някой представа къде продават и от какъв материал са направени. цени? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Виждала съм в магазин за спортни стоки. Материалът е дърво, ако не се лъжа. За цената нямам представа Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 87
Виждала съм в магазин за спортни стоки. Материалът е дърво, ако не се лъжа. За цената нямам представа Rolling Eyes

в кой магазин, спомняш ли си?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Всъщност стената за катерене е различна от т. нар. шведска стена. Предполагам, че все пак говориш за второто. За стаята на Виктория поръчахме такава при дърводелец. Не знам за цената, защото преди около 3 години две маси за трапезария, две холни масички и шведската стена ни струваха общо около 500 лв с материала.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Виждала съм в магазин за спортни стоки. Материалът е дърво, ако не се лъжа. За цената нямам представа Rolling Eyes

в кой магазин, спомняш ли си?
Уви, да, спомням си и няма да ти свърши работа, защото е в Плевен. Но не може да няма по магазините за спортни стоки по принцип.

# 5
  • Мнения: 87
Всъщност стената за катерене е различна от т. нар. шведска стена. Предполагам, че все пак говориш за второто. За стаята на Виктория поръчахме такава при дърводелец. Не знам за цената, защото преди около 3 години две маси за трапезария, две холни масички и шведската стена ни струваха общо около 500 лв с материала.

ако не е проблем ще ми пуснеш ли координати на дърводелеца на лична Simple Smile говоря за шведска стена, да.

Общи условия

Активация на акаунт