Хотел Яев с.Соколица , Карловско - бил ли е някой с деца?

  • 6 893
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 546
http://www.hotel-yaev.com/ - изглежда ми перфектно за малки талибани, само дето нямат апартаменти, но им пуснах запитване.
Моля, ако някой и бил да сподели лични впечатления.
Благодаря предварително  Peace

# 1
  • Мнения: 1 701
Миналата седмица бяхме там на сватба. Хотелът много ми хареса - стаите са просторни, с хубава баня, климатик и ТВ. Градината е разкошна с беседки и маси!  Simple Smile Става за деца - могат по цял ден да тичат по тревата! Не обърнах внимание дали има детски кът, но май мернах някаква люлка...  Thinking Има средно-голям басейн със шезлонги.
С две думи - много е хубаво!  Grinning

# 2
  • Мнения: 790
Нямам лични впечатления, разглеждала съм сайта преди и също ми се стори много примамливо.
На нас ни е близо, може да отидем в неделя до там да разгледаме и ще пиша.

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не знам колко е удобно за деца, тъй като е предпочитано място за сватби и фирмени тържества в района. Даже на 12 юли вечерта ние ще сме там Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 6 546
Да за мероприятията сте съвсем прави. На 08,09 има вечерна сватба (на софиянци  Mr. Green) и  поради таз причина си направих предварителна резервация за 05-08 септември. Имат и две отделни помещения с общ санитарен възел за който го интересува т.е. децата да са в отделна стая. Цената е 76 лв като за 2 двойни стаи.
Тай, мерси за жеста  Heart Eyes хайде през септември да се видим там  Grinning Grinning

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 17:17 от bibi

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Изглежда много добре Sunglasses Включвам си го в списъка с места, които трябва да посетим.
bibi, ако го посетя преди теб ще пиша впечатления, обещавам

# 6
  • Мнения: 790

Тай, мерси за жеста  Heart Eyes хайде през септември да се видим там  Grinning Grinning

Дадено! С вас - навсякъде!

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако възнамерявате да стоите само в комплекса, който не е чаак толкова голям, наистина няма да сте очаровани.
За сватба или някакво подобно мероприятие е ок, но за стоене повече от няколко часа е досада.
Отделно като се прибави и фактът, че в почивните дни (ако няма мероприятие) е пълно с хора, дошли на басейн, хич не бих го препоръчала за дълъг престой.

Миналата година го посещавахме с дребния често, но майка ми живее в Карлово и за 2-3-4 часа престой е ок.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
И на мен много ми хареса по снимките в сайта, но наистина толкова много хора в басейна надали са почиващи там. Мисля ако отидем да го направим през седмицата. А някой има ли информация от към места как е август, че ние планираме ремонт и още не сме се доразбрали с майсторите и не мога нищо конкретно да резервирам - май в последния момент ще е.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 546
И аз ги попитах за басейна, защото ние отиваме и заради това (въпреки, че моите талибанки ще се пльоснат в реката сигурна съм Crazy, защото е нещо ново и интересно) . Наистина има бая хора и ако е отворен за външни посетители и без отделна детска секция (а то май няма) бих се замислила. Rolling Eyes Чакам отговор от тях.
По повод разнообразието - наблизо има доста интересни дестинации и поляни за игра на децата  Peace.

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 08:39 от bibi

# 10
  • София
  • Мнения: 6 546
Днес, на връщане от една сватба. Обядвахме във въпросния комплекс.
Отмених си резервацията защото:
* музиката (разбирайте колона качена на един балкон на коридора между стаите) не свири само, когато управителите спят. т.е. вчера от 3 .00 през нощта днес на обяд до 13 часа. И от 13 натам - луд купон на високи децибели. Не, че ми пречи когато съм с мъжа си, но като добавим и децата абсолютно не ме устройва. Още не сме на възраст, когато пропуснато спане няма да ни вгорчи деня.
* обслужването. Седнахме на една маса в 11.45 часа и чинно зачакахме някой да ни обърне внимание. М нееее - хората си раздигаха украсата от сватбата, състояла се предната вечер / нощ. В 12.05 мъжът ми отиде да си вземе 2 менюта и да помоли някои да дойде да вземе поръчката. В 12.15 след, като се изправих и махах като регулировчик дойде една женица и взема поръчката. В 12.25 донесоха 1 салата в 12.35 моето основно ястие и 7-8 мин. по-късно и таратора ми  Rolling Eyes. Не ми харесва това обслужване определено - на децата ми също няма да хареса.
* собствениците - присъствах на скандал и обидни думи помежду им, които ще ви спестя. ставаше въпрос нещо за дублирани резервации и що били взели еди кое си кръщене като нямали капацитет.
* селото - Пипице е права, че 3-4 дни там са много дълго време. Където и да ходиш пеша извън комплекса все е поле, оборски тор и пепеляк.
* бълхите - нас не ни хапаха, но наши приятели са пострадали преди дни.
* водата в басейна - студена е за деца на 2-3 г. (а аз моите ги имам за калени).
Иначе комплаксът е направен с вкус, с пари и с идеи. Чисто, спретнато и поддържано е. Може би за почивка без или с по-големи деца става. (затвярям очи за обслужването, защото все пак съм била еднократно, може пък да има повече персонал, но да отдъхва от сватбата). Красиво място, но със селски манталитет на обслужване и управление. Това е моето мнение.

Последна редакция: нд, 08 юли 2007, 18:57 от bibi

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Биби, нещо такова имах впредвид и аз като ти казах, че едва ли става за деца. Просто познавам местните "бизнесмени" и дори и без да съм посетила мястото, мога да предполагам какво ще е отношението и т.н. Добре поне, че не заведе и дечицата, да си още повече разочарована.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Хм, ние пък останахме доволни, но наистина зависи какво искаш. Май не сме много претенциозни.
Отидохме в петък вечерта, прибрахме се в неделя вечерта. Бяхме само с Мария.
Съгласна съм обаче, че извън комплекса няма какво да се види. А 2-3 дни само в комплекса пък доскучава.
Иначе сервитьорките ни се видяха в повече. Като седнем, притичваха веднага и носеха бързо поръчките.
В събота имаше сватба. Беше доста шумно до късно, но пък се позабавлявахме на чужда сватба. Laughing  На Мария шума не й попречи да заспи, защото беше доста изморена от дивеене.
Водата в басейна е студеничка за деца, но и не пускат да влизат деца. Те си играят в реката и детското басейнче, където водата беше супер топла.
Навсякъде беше много чисто.
Лошо е и че басейна е отворен за външни посетители. В петък и събота беше добре, но в неделя се напълни със "младежи от близките села", ако мога така да се изразя.  Peace 

Микки, да не бяхте на детския рожден ден в петък?

 

# 13
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Микки, да не бяхте на детския рожден ден в петък?
Нне Grinning

Общи условия

Активация на акаунт