мнения за ЕСКАПЕЛЕ

  • 282 076
  • 943
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
ЗДРАВЕИТЕ,някой да е взимал тази таблетка,как ви подейства?дали е ефективна ако се пие след 40 4аса след гафа?Наложи ми се да го изпия и сега 4акам да ми доиде.даите кураж Praynig Praynig

# 1
  • Мнения: 138
При мен не беше, сори. Съвета ми е беж на добър генеколог  Confused

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Наложи ми се да я пия скоро. Не знам дали е подействала, защото няма как да знам дали наистина е имало оплодена яйцеклетка. Grinning. Цикълът ми си дойде навреме, може да се пие и от къмачки.
В упътването й пише, че се пие до 72 ч., като най- ефективна е ако е приета до 12 ч.

# 3
  • Мнения: 47
моми4ета дойде ми четири дни след като пих таблетката,но все още ми е малко притеснено,ще чакам да ми свърши и сте направя тест за бременност за всеки случай.пазете се от гафове за да не ви боли главата като мен Embarassed

# 4
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пих го преди 10-тина дни и ми доиде на седмия ден. Вече трети ден тече със страшна сила и вече доста се притеснявам. Обадих се на гинеколожката и тя ми предписа Метергин. Никога повече няма да пия такива гадости...изтече ми кръвчицата и ходя като замаяна 3 дни.. Sick

# 5
Здравейте,

Малко късно се включвам в темата за Ескапеле, но просто иска да споделя че на мен не ми подейства. Пих хапчето  4 часа след гафа и резултатат е, че сега сам бременна в 3 месец.

# 6
  • Мнения: 2 401
Ха честито!  Hug
И аз се чудя от вчера дали да я взема, ама май няма смисъл да се тровя.

# 7
Някой знае ли колко време (в дни) действа ескапеле след като се поеме. За колко време спира овулацията. 

# 8
  • Мнения: 1 335
За колко време спира овулацията. 

  doh Овулация не се спира

# 9
  Добре де, т. е. можеш ли да правиш секс без защита след като си приела есакапеле, и колко време след приема не е опасно.

# 10
  • Мнения: 375

  Добре де, т. е. можеш ли да правиш секс без защита след като си приела есакапеле, и колко време след приема не е опасно.
Laughing Аз ако съм направила гафа трудно ще мисля за секс докато не ми дойде.  Laughing
А иначе ако искаш да правиш секс без предпазни средства, ползвай противозачатъчни таблетки.

А Ескапел не съм го пила и нямам впечатления. Пила съм Постинор, и ми дойде 3 дена след приема. Последици нямаше  Praynig

# 11
  • Мнения: 4 414
  Добре де, т. е. можеш ли да правиш секс без защита след като си приела есакапеле, и колко време след приема не е опасно.
теретично би трябвало да може...аз не бих рискувала! все пак ескапел е хапче за спешна контрацепция, т.е. след гаф, а не метод за регулярно предпазване.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 726
Не прекалявайте с тия хапчета,мисля,че имаше ограничение да се пият максимум 2 в годината или нещо такова  newsm78

# 13
  • Мнения: 264
Пих такова хапче преди една седмица и на третия ден щях да умра от страшна болка в яйчниците.  Sick Ходих на гинеколог и той каза, че това е поради хормоните, които се съдържат в хапчето. Понеже още кърмя, на 7мия ден забелязах нещо розовко, което сигурно идва на мястото на цикъла, какъвто нямам поради кърменето. Та и аз ще знами сигурно след около месец действа ли или не.

# 14
Пих го преди 10-тина дни и ми доиде на седмия ден. Вече трети ден тече със страшна сила и вече доста се притеснявам. Обадих се на гинеколожката и тя ми предписа Метергин. Никога повече няма да пия такива гадости...изтече ми кръвчицата и ходя като замаяна 3 дни.. Sick

Извинявам се, но бих искал да Ви помоля за помощ. Аз съм момче и с приятелката си правихме секс. Презерватива се скъса и веднага тръгнах към аптеката. Питах фармацевта за постинор, той ми отговори, че са го спряли от производство и ми предложи Ескапеле за 30 лв. 30 - 30 - важното е да няма проблеми - казах аз. Дадох и го и тя го изпи. Получи се следното нещо -

Значи ние правихме секс 10 дни след като беше приключила менструацията й, след има няма два три дни и дойде с страшна сила и вече седми ден продължа да и тече и да я боли корема. Притеснявам се сериозно! Днес я хващам за ушите и тичаме на гинеколог - не мога да позволя тя да си съсипе живота ... иначе тя ми казва, че само кръв и тече ...

Моля жената която цитирах да каже какво стана в нейния случай!? Това Метергин ефективно ли е!? Няма да тръгна да правя самолечение, просто за информация питам!

Общи условия

Активация на акаунт