за немския сайт на "eBay"

  • 707
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 353
помагайте мили майчета,как се пазарува от немския сайт на e-bey.Толкова неща си харесах .Имаме близки в Германия,това от полза ли ще е в случая? newsm78

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 08:43 от elefteria

# 1
  • София
  • Мнения: 1 391
Да, като се има предвид, че paypal системата не позволява плащания от България. Иначе си пазаруваш както от другите места в интернет, само че плащането трябва да ти го извършат приятелите в Германия. Аз така си поръчах количка и ми я доставиха до БГ, но я платиха познати от мое име.

# 2
  • Мнения: 353
здравей,благодаря че се отзова,би ли ми пообяснила повечко,ние също си харасахме количка.Бръмнах от този компютър,помагай.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 391
Ами всъщност повечето обяви за нови стоки в e-bay са от интернет магазини, така че си харесваш дадена количка и избираш да я поръчаш от магазин, който прави доставки до бг. Понякога за целта трябва да пратиш запитване по e-mail. Поне аз така постъпих. Когато направиш поръчката, продавача ти изпраща номера и, както и банковата си сметка. Приятелите ти плащат, като указват в основанието номера на поръчката и името ти и си получаваш нещата тук. Ако това дали доставят до бг не е определящо за теб, то гледаш най-вече цената /макар че няма големи разлики м/ду различните продавачи/. Това е в общи линии. Ако имаш по-конкретни въпроси пиши. Peace

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да, като се има предвид, че paypal системата не позволява плащания от България. Иначе си пазаруваш както от другите места в интернет, само че плащането трябва да ти го извършат приятелите в Германия. Аз така си поръчах количка и ми я доставиха до БГ, но я платиха познати от мое име.

  Работят с България и още как. Peace

# 5
  • Мнения: 4 700
здравей,благодаря че се отзова,би ли ми пообяснила повечко,ние също си харасахме количка.Бръмнах от този компютър,помагай.

Аz скоро купувах количка на поzнати в България. Обаждах се да питам колко е доставката. 35? с DHL. В крайна сметка аz я вzех с мен в самолета. Опакована тежеШе 11 кг.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 391
Да, като се има предвид, че paypal системата не позволява плащания от България. Иначе си пазаруваш както от другите места в интернет, само че плащането трябва да ти го извършат приятелите в Германия. Аз така си поръчах количка и ми я доставиха до БГ, но я платиха познати от мое име.

  Работят с България и още как. Peace
Хайде ситга де Shocked, да не повярваш каква благинка било да сме в ЕС Mr. Green

# 7
  • Мнения: 335
дайте моля ви сайта да разгледаме.

# 8
  • Мнения: 339
http://www.ebay.de/

 Peace
аз също си поръчах количка почти от тях Wink всъщност там си я харесах и се свързах със сайта на педставителите ,които имаха и тел, но можеш и по e-mail да го направиш така ми излезе с 40 евро по ефтино newsm10 само още не мога да кажа нищо за доставката че я чакам  уж две седмици но може и четири та ще видим , ще ви кажа като пристигне как е, но аз не съм в бг Thinking

# 9
  • Мнения: 353
мона77,благодаря за изчерпателната информация,взех да се замислям обаче дали си струва да си поръчвам от там.Ще видим. newsm12

Общи условия

Активация на акаунт