Кола под наем в България?

  • 3 635
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 017


Привет момичета,


Кратък въпрос имам, ама като никога не съм го правила в родината (наемането на кола  Blush), може и да ми пообясните повечко: от коя фирма (София), за какво да внимавам (винетки включени, данъци, не знам какво оЩе  ooooh!)
Разгледах май всичко, каквото намерих он лайн. ОбачЕ се обърквам. ПиШат пълна застраховка, no excess, и после обясняват, чЕ ако си ударя джантата на бордюра, ЩЕ ми удържат от капарото  ooooh!
Така ли е по принцип, или друг вид застраховка да търся?

И изобЩо всеки коментар на преминал по пътя Ще ми е полезен  Hug

Много ЩЕ ви чАкам отговорите, да знаете  Hug (ИначЕ ЩЕ се халосам в някой измамници  Crazy)

Весело лято на всички  Heart Eyes

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
и аз следя за варна оба4е, тъкмо навреме  идва питанката ти!следя темата за да не пускам моя само заради варна!

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Честно казано аз не рискувам. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 017
Честно казано аз не рискувам. Rolling Eyes

Ама като ми се налага... Rolling Eyes

Марси  Hug Те обикновено "нормалните" фирми Ще имат офиси в големите градове, така чЕ каквото в София, такова и във Варна си мисля аз..

Да ти кажа, ако не получа инфо тук, спряла съм се на тези

https://www.economycarrentals.com/

# 4
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, като се налага се налага. Просто нямам доверие. А и едно време работех към една фирма, която даваше и коли под наем и на такива истории съм се наслушала.

Успех в търсенето!

# 5
  • Мнения: 253
Имаше преди време подобна тема, вий търсачката ако не получиш отговори! И там писах и сега пак - ние през Септ 2005 ползвахме услугите на Тани97. И аз никога не бях наемала кола в Бг но останах приятно изненадана не само от цените, но и от облужването и от колата. Наехме колата в София, докараха ни я на адрес и после им я върнахме във Варна. Мисля че имат и там офис.
Успех!

# 6
  • Мнения: 3 638
Ние сме наемали 2 пъти кола от една малка фирма в София, но нямат офис във Варна. Общо взето останахме доволни, въпреки че всеки път треперехме до края да не се случи нещо с колата. Мисля, че и там ти удържаха от капарото ако има някаква повреда, въпреки че уж има каско, но естествено нямаш време да се разправяш със застраховки при броени дни ваканция. Единствен проблем - и двата пъти колите бяха доста разбити - на първата дори и правихме регулация на предния мост, защото направо кривеше на една страна и не ни се разправяше за 15-20 лв. На втората и бяха доста разбити щангите, мъжът ми постоянно се молеше да не уцелим някоя по-дълбока дупка и да останем насред път...
Общо взето това ни бяха кахърите, но пък от друга страна гледахме да наемем нещо по-евтино. Иначе от фирмата бяха много коректни. Предполагам, че с големите компании няма подобни проблеми, но пък и цените са други...

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155629.msg3015547;topicseen#msg3015547
това е темата, за която говори лексус! как да открия сайт на тази фирма  тани97 с гугъл4о дали ще стане! мерси за другия сайт!

# 8
  • Мнения: 1 132
Наемала съм кола 2 пъти от Тани 97, бях доволна от обслужването и колите.

# 9
  • Мнения: 560


Привет момичета,


Кратък въпрос имам, ама като никога не съм го правила в родината (наемането на кола  Blush), може и да ми пообясните повечко: от коя фирма (София), за какво да внимавам (винетки включени, данъци, не знам какво оЩе  ooooh!)
Разгледах май всичко, каквото намерих он лайн. ОбачЕ се обърквам. ПиШат пълна застраховка, no excess, и после обясняват, чЕ ако си ударя джантата на бордюра, ЩЕ ми удържат от капарото  ooooh!
Така ли е по принцип, или друг вид застраховка да търся?

И изобЩо всеки коментар на преминал по пътя Ще ми е полезен  Hug

Много ЩЕ ви чАкам отговорите, да знаете  Hug (ИначЕ ЩЕ се халосам в някой измамници  Crazy)

Весело лято на всички  Heart Eyes


Момичета,на всякъде е така.Щетите са за ваша сметка.Това го има в договора.Дори,при надвишени километри(пробег)се заплаща допълнително.

# 10
  • Мнения: 1 147
Имам познат, който има такава фирма в България.  Не мисля, че имаш основания да се притесняваш. Просто провери компанията, виж някой, който е ползвал да ти препоръча конкретна фирма. Иначе, почти всички големи играчи имат представителства в България - Hertz, SixT, и т.н.

# 11
  • Мнения: 3 880

Момичета,на всякъде е така.Щетите са за ваша сметка.

А каква е ролята на застраховката тогава newsm78
Плащаш пълно каско, плащаш и щетите накрая.....


# 12
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155629.msg3015547;topicseen#msg3015547
това е темата, за която говори лексус! как да открия сайт на тази фирма  тани97 с гугъл4о дали ще стане! мерси за другия сайт!


http://www.tany97.com/en/index.php


marsy,

това е site на tany97. не знам дали имат офис във Варна, но със сигурност имат в Пловдив за тези които се интересуват. ние две години наемахме от тях- веднъж от Пловдив и веднъж от София и съ6то бяхме много доволни, но тази година не се държаха много у4тиво и не ни обслужиха и се отказахме от тях. ина4е цените са им добри и наистина ако се слу4и не6то с колата си пла6та6 от капарото.

# 13
  • Мнения: 545
Мама Б, бях наела клас Д от тази фирма:

http://www.sikongroup.com/rentacar/models.htm

Никакъв проблем. Виждам, че имат офис и във Варна.

Никоя  фирма в БГ не застрахова гумите и джантите...Това са единствените части, които ако ги счупиш, плащаш...

Успех!

Клео.

# 14
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
какви са тези екстри да се плащат
 Такса километри (отразена в ценовата листа във вида "+ Х ст/ км") се заплаща при връщане на автомобила.
такива неща не се плащат тука, зареден автомобил се взема ,така се връща, депозит и цената за дните, нищо пове4е не плащаме!но за тунис, май  в бг се надска4ат!я обяснете какво се плаща за км?

Общи условия

Активация на акаунт