защо все още няма списъци за 113та ЦДГ на Преспа

  • 517
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 493
Има ли някой дуг подал молба за там. И знаете ли дали има някой приет - официално или неофициално. От средата на май ходя всяка седмица и списъци все още няма. Всяка седмица ми казват - елате другата седмица. Ами вече сме юли месец по дяволите! В наредбата на Столична община ето тук пише, че списъците трябва да са изложени най-късно до 15ти юни.
Какво става, някой има ли идея  newsm78
Идеи какво да направя  Thinking

# 1
  • Мнения: 183
Миналата година директорката два пъти отказа да ми приеме молбата, под предлог, че има много деца и обявява нулева година.През септември излезе списък с приетите деца....
Нещо тази жена не е много в час.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 493
Днес звъннах в общината на телефонната линия за проблеми в образованието ( ей тук. Говорих с експерта за район Средец - г-жа Ирена Николова. Каза, че е много изненадана, че все още няма списъци, след като по инструкция и наредба трябвало до 15.06 да има. Обеща да разбере какво става и да й се обадя утре за отговор. Остана и учудена от това, което й разказах. Т.е. ,че когато попитам за списъците ми се отговаря, че общината не им ги е дала. Тя каза, че общината няма нищо общо със списъците и това не е никакво извинение. Утре ще имам отговор...

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Yanche, какво става с приема в "Преспа"?

Ти, апропо, кога подаде молбата, в началото на тази година ли?

Кажи, че ние сме за догодина, да знам как стоят там нещата!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 493
молба подадох началото на януари. Списъци още няма. Последния път когато ходих видях директорката. Каза ми че имали цитирам "проблем, който чакаме общината да разреши и тогава ще има списъци".

Днес пак звънях на онзи телефон - отворената линия, но никой не вдигна. Утре пак ще звъня Simple Smile Незнаят с кого си имат работа Twisted Evil

оффтопик: Като гледам името на момиченцето ти, мисля че сме се засичали по градинките Simple Smile  И то най-вече в Седмочисленици.

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здрасти Yanche,

Напълно възможно е да са си играли в Седмочисленици.

Пожелавам ти успех с градината.

Дръж ни в течение с развитието на нещата!

Ооо, да сега се сещам за Мая, една много руса кукличка, нали?

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 09:43 от Nansen

Общи условия

Активация на акаунт