подарък за бременна

  • 664
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Привет-търся съвет за добър подарък за бременна-приятелаката ми има рожден ден след  седмица.приемам всякакви съвети какво е подходящо за нея-искам хем да е изненада,хем да е нещо което  ще й е типично от полза -в края на 7мия  месец е.

# 1
  • Мнения: 305
купи и стягащ колан за след раждане или някакъв широк и еластичен потник,за това се сещам аз макар в момента да не мога да мисля

# 2
  • Мнения: 525
Привет-търся съвет за добър подарък за бременна-приятелаката ми има рожден ден след  седмица.приемам всякакви съвети какво е подходящо за нея-искам хем да е изненада,хем да е нещо което  ще й е типично от полза -в края на 7мия  месец е.
Може би красиво бижу с естествен камък.
"Нещата" за бременни не са особено привлекателни...Имай го предвид:)

# 3
  • Мнения: 1 273
Купи и нещо, което не е свързано с бременността и. в крайна сметка, да може да си го ползва и след бременността.
Или сувенир за спомен. Това с бижуто също е добра идея  Peace

# 4
  • Мнения: 10 983
Вземи й хубава козметика Peace Като бременна се радвах на такива неща.

# 5
  • Мнения: 176
Според мен подаръкът не е добре да е свързан с бременността й, защото такъв може да се прави по всяко време на бременността, а  това све пак си е нейният рожден ден. Така мисля аз. По-добре да е нещо лично или забавно, или само да загатва за бебчо...При мен например стана традиция май да правя портрети на близките или карикатури...но ти трябва художник за тази цел. Получава се интересно и забавно... Пък и висят на стената и си ги гледат постоянно и им се радват... и се сещат по-често за мен   newsm47

# 6
  • Мнения: 592
На мен през 2-та ми бременност ми подариха една много сладка нощничка.Памучна,пригодена за кърмене и отпред беше със един страхотен щъркел с бебче,много сладурска.
Честно казано от всички подаръци този много ме изкефи и ще я помня тази нощничка.
Според мен в този период жената е много сантиментална и много се радва на неща свързани точно с това и положение.
За съжаление обаче не знам откъде са я купили

# 7
  • Мнения: 157
благодаря-помогнахте ми да се ориентирам все пак дали да е свързано с бременоста или да си е общ подарък.май комбинация от двете ще е най удачна newsm53

Общи условия

Активация на акаунт