Имам въпрос???

  • 799
  • 5
  •   1
Отговори
Моля някой да ми обясни как става поръчката в "Ягодка"

# 1
# 2
  • Мнения: 114
И на мен не ми е ясно искам да си извадя дебитна карта и да си поръчвам директно от Ягодка ,а  тези линкове като ги отворя и ми пише ,че страницата не е намерена.Моля опишете стъпка по стъпка как става.Моля ви.

# 3
  • Мнения: 13 512
И на мен не ми е ясно искам да си извадя дебитна карта и да си поръчвам директно от Ягодка ,а  тези линкове като ги отворя и ми пише ,че страницата не е намерена.Моля опишете стъпка по стъпка как става.Моля ви.
Има си тема за Ягодката и там , на първа страница е описано всичко. Четете,бе, момичета! Кой да седне да ви го пише стъпка по стъпка, защото вас ви мързи да го потърсите?

# 4
  • Мнения: 114
Монда извинявам се че досаждам ,но тази тема съм я изровила точно с търсачката и уверявам те че нищо не намерих линковете не ми се отваряха или изписваше ми че не съществува и аз затова писах тук.Съжалявам ,че ви безпокоя.И също имаше една тема ,в която пишеше че се пазарува с кредитна карта  или чрез посредник и толкоз.За човек който сега е решил да започне да пазарува директно от там не ми е ясно и като чета и на теб не ти е било лесно в началото и затова исках да се опише за да е лесно за всички нови.Аз поразпитах и на други места и вече разбирам как става.Както виждаш доста съм се интересувала и изобщо не ме мързи.Но няма значение вече забрави все едно не съм питала.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 10:21 от katia82

# 5
  • Мнения: 13 512
Ами да, явно аз не съм добре.
Разяснение как става поръчката от Ягодката  Ето ви я темата с разяснението. Можеше да влезеш в темата за Ягодката и там д попиташ.
Успех в пазаруването!

Общи условия

Активация на акаунт