Ресторант в Драгалевци...препоръчайте!!!

  • 6 030
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Мами, скоро ни предстои кръщене и ми трябва хубав ресторант за тази цел, препоръчайте ми такъв в района на Драгалевци, а пък скоро някоя мама ако е минала по пътя на кръщенето ще съм благодарна да сподели комбинация от Църква или манастир около софия с подходящия ресторант..........леле в голямо приключение съм се спретнала........помагайте!!!

# 1
  • Мнения: 4 965
Воденицата, Ривърсайд, Старата къща, ...

# 2
Здравей! Има един ресторант, нов, доста добър, приятна обстановка и добри цени на фона на останалите ресторанти в района. Името му е "507". Намира се между Симеоново и Драгалевци, по точно на последната улица в Драгалевци, преди Симеоново, след р-т "Перла" и магазин "Макси". В момента не мога да дам телефон, но утре мога...  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 75
аз ще ти препоръчам един в бояна - чепишев ето и сайт www.chepishev.com/ наблизо е и една страхотна малка черквичка, ама не ме бива в ориентирането много.

успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 146
Аз ти препоръчвам Банската кръчма, тя е до училището! Ние си правихме там кръщенето и съм много доволна. А срещу входа на Банската кръчма е църквата - но по-добре си кръсти детенце в Манастира, за църквата имам доста резерви.

# 5
  • Мнения: 1 152
Много ми харесва този хотел, а  ресторанта към него още повече.
http://www.hotel-odadjiyski.com/Bulgarian/BGdining.htm

Общи условия

Активация на акаунт