Розово течение няколко дни преди цикъл

  • 31 035
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте!

Много ще съм ви благодарна, ако някой сподели дали е имал подобни оплаквания и каква се е оказала причината.
От около 4 месеца, 3-4 дена преди цикъл се появява розово течение и чак след това ми идва цикъла. Правих си изследвания на хормоните - всичко е в граници  - прогестеронът ми е 33,35 (10,62-81,60) идругите са в границата. Бях на гинеколог - тя ми каза нищо притеснително. Преди 6 месеца имах спонтанен аборт и оттогава имам чувството, че целия цикъл ми се обърка.

# 1
  • Мнения: 4 302
Прогестеронът ти е в граници, но все пак е под средната стойност. Възможно е това да е причината за зацапванията. Другото възможно обяснение е след аборта, лигавицата да не се е възстановила на пълно. Щом докторът ти не е обезпокоен, не се притеснявай излишно. Ако продължава обаче, може да ти изпишат прогестеронов препарат.

# 2
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Много пъти и при мен се е получавало така. Няколко дни зацапване - розово, понякога кафяво и след това тръгва ормален цикъл. Малко е стресиращо , но приеми че е нормално, особено след като си правила изследвания.
    Подобни зацапвания навяват мисъл за цветна бременност, за това казвам, че е стресиращо.

# 3
Благодаря Ви за отговорите, момичета.
Днес ще отида да се консултирам с още един специалист да видим какво ще ми каже и ще пиша. Дано не е нищо сериозно Simple Smile.

# 4
  • София
  • Мнения: 35 911
Здравейте!

Много ще съм ви благодарна, ако някой сподели дали е имал подобни оплаквания и каква се е оказала причината.
От около 4 месеца, 3-4 дена преди цикъл се появява розово течение и чак след това ми идва цикъла. Правих си изследвания на хормоните - всичко е в граници  - прогестеронът ми е 33,35 (10,62-81,60) идругите са в границата. Бях на гинеколог - тя ми каза нищо притеснително. Преди 6 месеца имах спонтанен аборт и оттогава имам чувството, че целия цикъл ми се обърка.

Не казваш кога точно е правен прогестерона?
Трябва да е на 7 ден след доказана О. и ако е правен тогава, то той е нисък.
Най-вероятно от това е зацапването.
Консултирай се с втори , дори и с трети лекар.
Най-добре специалист по стерилитет.

# 5
Вчера бях на лекар. Прегледа ме обстойно - видя и резултатите от хормоните и ми каза, че всичко е наред и по-скоро трява да се успокоя и да не мисля за това. Е, видя и някаква малка точица, но ми каза по-скоро не се надявай Simple Smile.
С две думи, каза, че при бебеправенето голяма роля играе психиката и колкото повече се сдухва човек, толкова повече започва да се вманиачава, че му има нещо.  Rolling Eyes

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Че каква е тази точица newsm78

# 7
каза, че може да е по-голям съд и сега нали всеки момент трябва да ми дойде и затова да се вижда така. Каза да не се надявам за бременност защото лигавицата ми не е приличала като на бременна при прегледа Sad

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Тюююююююююю,пък аз за това си помислих.Съжалявам Sad

# 9
Simple Smile. Е, то и аз се надявах ама... Нищо следващия път

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
 Praynig Peace

# 11
  • Мнения: 1 243
Ще стискам палци следващия път да стане:peace: Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 302
Вчера бях на лекар. Прегледа ме обстойно - видя и резултатите от хормоните и ми каза, че всичко е наред и по-скоро трява да се успокоя и да не мисля за това. Е, видя и някаква малка точица, но ми каза по-скоро не се надявай Simple Smile.
С две думи, каза, че при бебеправенето голяма роля играе психиката и колкото повече се сдухва човек, толкова повече започва да се вманиачава, че му има нещо.  Rolling Eyes

... пуу! Ми що не си замълча поне! Хем виждам нещо, хем не се надявай! Жестоко ми се струва.

# 13
Ейй, права се оказа, да не се надявам Sad. Тази пуста лелка дойде и този месец.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Дано да е за последно!

Общи условия

Активация на акаунт