Имам нужда от съвет-Тина Киркова или Шейново???

  • 894
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Здравейте мили момичета,

изчетох всички черни и бели списъци за родилните домове в София...насочих се към тези две болници, но все пак...коя да избера?
За сега съм решила да не си използвам направлението от Здравна каса, защото съм осигурена в Generali Zakrila  и от там ми обясниха, че имам право на АГ консултации (с вскички изследвания), избор на лекарски екип и VIP стая в тези две болници...По принцип никога не съм си плащала за лекар и нямаше и да платя, но щом ми се полага избор на екип, защо да не се възползвам...Ще помоля момичетата ползвали услугите на тези две болници за пореден път да споделят мнението си:о) Искам да си избера лекар, който да следи бременността ми и да е с мен до самото раждане...Както беше казал някой "лекар , който гледа на мен не като на клиент, а като на пациент"... Благодаря ви предварително за помощта:о) На всички вас желая лека бременност и успех в отглеждането на малките слънчица след това:о)

# 1
  • София
  • Мнения: 11 703
Аз съм за Тина Киркова /Света София/.
Лека бременност!

# 2
  • Мнения: 4 053
аз пък за Шейново  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 817
И аз съм за Шейново!

# 4
  • Мнения: 95
Определено съм за Шейново. Лека бременност и раждане.

# 5
  • Мнения: 368
Аз съм се насочила към Тина Киркова, с уговорка и избор на лекар. В която и да е болница според мен най-важното е да имаш доверие на лекаря си. Иначе като условия не знам да има разлика в държанвите болници.

# 6
  • Мнения: 7 263
Света София - определено!
Но винаги ще има мами и за едната и за другата, така че ти ще трябва да си решиш!
Успех!  Hug

# 7
  • Мнения: 1 771
Тина Киркова  newsm10

# 8
  • Мнения: 327
И двете ми дечица са родени в Шейново, без предварителна уговорка (2002,2003).  newsm10Помня само името на лекаря,който изражда малката ми дъщеря-др.Георгиев newsm10.Еинственото притеснително са стажантите, но в твоя случай това отпада. Признавам,че отношението е по-различно когато не отиваш да раждаш сама. До мен имаше такова майче-по време на раждането в предродилна зала акушерката почти не се отделяше от нея,доктора идваше да и подържи ръката(иначе съвсем не е така).След раждането доктора я консултира индивидуално до изписването.Това видях .Самите условия в болницата не са никак лоши. Родилна зала беше  ремонтирана и подновена преди около 4 год.Мисля,че в твоя случай е най-добре да се ориентираш най-напред за лекаря-най-сигурния гарант,че ще бъдат положени макс. грижи за теб и бебчето Peace

# 9
  • Мнения: 47 981
Шейново- Богословова PeaceУспех и леко раждане

Общи условия

Активация на акаунт