От днес- синята зона плащаме с СМС:-)))))))))))))))

  • 589
  • 6
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Алилуя Praynig Доживяхме и у наше село да дойде цивилизацията - от днес ве4е можем да си плащаме паркирането с СМС  - на 1302  Grinning Grinning Ей,много съм хепи,4е ми писна с тез талони, с тези глоби,скоби и паяци навсякъде - постоянн те дебнат,като най-големият престъпник ......А какво са 2 4аса в синя зона, в София #Crazy
Айде,4естито на пе4елившите/ само за справка, в Латвия,тази услуга я има отдавна Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 1 074
Мдам, така е по-добре Wink
А колко ще струва за един час?

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
 Е това го спестиха като инфо  33uu Но предполагам не повече от 2 лева Thinking и след това си ги плащаме директно с месечната сметка/те се вклю4ват автоматично,естествено Crazy/

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
И като сложат и ДДС - то на тези 2 лева, за капак,  ще стане дявол на магаре това паркиране. #Cussing out
А и как ще проверят дали съм изпратила SMS точно аз, като в тази зона има поне още 20 коли? newsm78
И само със SMS - и ли ще може да се паркира?  newsm78
(Простете невежеството ми, но тази информация съм я пропуснала между ушите си някъде! Blush Embarassed Rolling Eyes)

# 4
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
изпращаш смс със номера на колата си Grinning аз само се 4удих,как тази информация ще стига до паяците, и до тези,които продават талоните newsm78 newsm78

# 5
  • Мнения: 677
Шофьорите могат да паркират в обособената зона, изпращайки текстово съобщение с регистрационния номер на автомобила на номер "1302"  до "М-Тел" и "Глобул".

Така те плащат таксата за 1 час престой, което досега ставаше само с талони.

Цената за паркиране в "синята зона" за 1 час остава 1 лв., но освен нея ще се заплаща и стойността на sms-а по тарифния план на абоната.

# 6
  • Мнения: 63
изпращаш смс със номера на колата си Grinning аз само се 4удих,как тази информация ще стига до паяците, и до тези,които продават талоните newsm78 newsm78

Някой може ли да разясни наистина паяците от къде ще разбират, че съм пуснала смс примерно за 2 часа? Или тези, дето поставят скобите??????

Общи условия

Активация на акаунт