Много важна ли е светкавицата за снимки? (gsm)

  • 904
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Здравейте на всички! Hug
Реших да си направя подарък - ето този телефон, отговаря на всичките ми изисквания, но единственото, което ме притеснява е, че няма светкавица. Confused Една приятелка има гсм също с 2МП камера и без светкавица, прави доста добри снимки, но пък ми казаха, че е много важно телефонът да има такава. newsm78
Не знам защо е без, при положение, че предишни модели имат. Crossing Arms Как смятате?

# 1
  • Мнения: 2 550
снимките от гсм със светкавица са гадни
изобщо, гсм-а не става за хубави снимки вътре и вечер

# 2
  • Мнения: 5 622
снимките от гсм със светкавица са гадни
изобщо, гсм-а не става за хубави снимки вътре и вечер


И аз тъй смятам.

Навън, обаче са перфектни и нямат нужда от светкавица. Аз моята, въпреки всичко съм я използвала. Не бяха лоши снимките сякаш  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 488
Моя телефон също има 2МП камера без светкавица и мисля че прави много хубави снимки, при едно условие , да е достатъчно светло, независимо навън или вътре.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Фотография значи буквално рисунка изображение със светлина.
Ако снимаш само навън, на слънце, не ти трябва светкавица. А вътрешни снимки на тъмно от телефон се получават мнооооооого рядко, да не кажа хич.
Така че ако те кефи телефона вземи си го и не снимай на тъмно.

# 5
За снимките аз не виждам особенна разлика, но я ползвам за фенерче.Върши работа. Grinning

# 6
  • Мнения: 2 229
Успокоихте ме за светкавицата! Simple Smile)

Днес ходих да разглеждам телефони в Сити центъра и от всички с капаче (такъв си търся), този беше наистина с най-добрите функции и на нормална цена. Само че като дизайн, на снимките в нета изглежда по-добре...Има още да обмислям поне седмица-две, но ме притеснява и че няма много отзиви за този телефон, нов ли е още, не знам. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 212
Успокоихте ме за светкавицата! Simple Smile)

Днес ходих да разглеждам телефони в Сити центъра и от всички с капаче (такъв си търся), този беше наистина с най-добрите функции и на нормална цена. Само че като дизайн, на снимките в нета изглежда по-добре...Има още да обмислям поне седмица-две, но ме притеснява и че няма много отзиви за този телефон, нов ли е още, не знам. Rolling Eyes
Ми нов е. Модел 2007 г. А светкавицата ти е най-малкия проблем. Не ти трябва изобщо. И да има светкавица не върши никаква работа освен за фенерче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт