Изпитите наближават, майки пак ще истерясват! - 2

  • 23 006
  • 405
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 716
Докато видя темата и изпитите свършиха  ooooh!
Надявам се, децата ви да са се справили успешно и да учат където искат, а не където ги приемат!
Моята умница се явява на изпити от 2-ри клас и вече нищо не ни тресе.

# 2
  • Мнения: 126
Знаете ли към колко часа утре ще има резултати? В училищата - гнезда вероятно вечерта, ама на страницата на МОН дали няма да е по-скоро?   newsm78

# 3
  • Мнения: 901
Надявам се на страницата да е по-рано. Струва ми се, че миналата година още преди обяд приятелка на дъщеря ми си ги беше проверила в нета.

# 4
  • Мнения: 116
Според в-к "24 часа" от днес - резултатите ще бъдат качени в сайта на МОН утре , след 20 часа.Остава да се надяваме , че в училищата - гнезда ще ги изнесат по-рано ...../ за София/.В сайта на РИО-Шумен вече са излезли!....

# 5
Знае ли някой...Дали вече са излязли резултатите от изпитите в София...Проверявах и нищо нямаше ,ама да не би да съм търсила...не където трябва? newsm78

# 6
  • Мнения: 5 593
Все още не са качени на сайта на МОН!

# 7
  • Мнения: 11 607
Оценките след 7-и клас – в интернет срещу ЕГН и код
 
     Cедмокласниците ще могат да проверят оценките си чрез сайта на Министерството на образованието - www.mon.bg, съобщиха от там вчера.
     Те ще бъдат качени в понеделник, вероятно след 20 ч, поясниха от инспектората в София.
     За да се видят бележките от тестовете по български и математика, ще трябва да се въведат ЕГН-то на ученика и входящ номер, уникален за всяко дете.

 

# 8
  • Мнения: 25 447
Който доживее дотогава - ще види...  Tired

# 9
  • Мнения: 901
Цяла седмица чакахме, ще почакаме още 10-тина часа. Който ги намери пръв, да сигнализира, моля.
Хайде, на всички успех и да се отчетете после.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 10
# 11
  • Мнения: 901
Тука има линкове към риотата, но аз нищо не мога да отворя Sad

# 12
  • Мнения: 4 076
Тука има линкове към риотата, но аз нищо не мога да отворя Sad
Аз отварям и намирам някакви наредби за прием и пр.простотии.На МОН още не са качени.Да им се не види и на сайтовете и на изпитите!Ще си заведа детето на едно плажче,довечера ще пробвам пак.

# 13
  • Мнения: 565
Пак ни изпързаляха Sick

# 14
  • София
  • Мнения: 344
И сайтът на МОН не мога да отворя. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт