Месечна анкета на кулинарния гид за всеки дом „Бон Апети“ и BG-Mamma - 3

  • 1 773
  • 28
  •   1
Отговори

Анкета

Изберете тема на месеца

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 01 авг 2007, 00:22

  • Мнения: 6 314
                  



Ако се чудите какво точно свързва списание Бон Апети и BG-Mamma, ние ще ви дадем отговора.
Това е общата ни задача да бъдем колкото се може по-полезни и максимално да удовлетворяваме желанията на вас – читателите на списанието и потребителите на сайта.

Идеята за сътрудничество се роди спонтанно, но, като добре знаем, и в спонтанните решения има закономерност – стремежът да ви помогнем да намирате по-лесно отговора на въпросите, които ви вълнуват.

Стартирайки от 1-ви май, всеки месец във форумите на BG-Mamma се провежда анкета, в която списание „Бон Апети“ ви пита коя от изброените 5 теми ви се струва най-интересна.
Една от тях е отворена – вие можете да отправите конкретно предложение.

Информация и статия по темата, която е събрала най-много почитатели през периода, ще бъде публикувана в сайта.
Следващия месец тя ще бъде заменена с друга – също толкова интересна, полезна и увлекателна.

Така че не се колебайте - смело гласувайте за предложението, което ще ви даде информацията, от която се нуждаете.


Избрани до момента теми:

Месец май
Коя е най-подходящата диета, с която бързо и без лишения се свалят килограми?
Холивудската диета >>


Месец юни
Няма време: Бързо меню! >>

# 1
  • Мнения: 1 371
Друго - иска ми се хубава тема, като : С бебе на море (планина)
 Peace

# 2
  • Мнения: X
Друго - иска ми се хубава тема, като : С бебе на море (планина)
 Peace

# 3
  • Мнения: 1 878
Като беше още дребен малкия ми мъж, ме вълнуваше и то много как да организирам храненето му по време на морската ни почивка - консервиране на бебешката храна от вкъщи, колко и здържа и как правилно се приготвя, какво би могло на място да се приготви бързо и лесно, какви храни да предпочитам и какви да избягвам за моето съкровище...............и всичко по възможност без да е мисия на  почивката  Mr. Green

Та бих предложила такава тема - Как да изхраним кърмачето и малкото дете на море  Sunglasses     или нещо подобно.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 585
Захранване на кърмачето.
В момента това ме вълнува най-много, въпреки че му  е още рано.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 112
Какви алтернативи на безполезните, но така разпространени храни тип "гризанки" (солети, зрънчовци) можем да направим сами? Как да ги предложим на детето 1,5-3 години? Как без да го изолираме от връстниците да намалим желанието му да яде такава "празна" храна?

# 6
  • Мнения: 952
И аз си избрах Захранване на кърмачето. Четем по темата и във форума и в списанието, но още информация никога не е излишна.

# 7
# 8
  • Мнения: 888
захранване на кърмачето Peace

# 9
  • Мнения: 669
захранване на кърмачето

# 10
  • Мнения: 338
За ягодите Hug

# 11
  • Мнения: 238
 Лично аз предпочитам темата за захранване на кърмачето. Когато видиш нещата написани черно на бяло, можеш да се бориш с всички, които ти дават акъл. Особено свекърви, лели, баби и т.н. Не за друго, ама толкова много неща са се променили през последните години, че някои архаични разбирания са направо плашещи.

# 12
  • Пазарджик
  • Мнения: 162
Захранване на кърмачета smile3503, омръзна ми да обяснявам на всички за късното захранване и соковете

# 13
# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
За ягодите.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт