В утробата

  • 4 294
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 315
Момичета, вижте това филмче, може да ви е интересно. Направено е с помощта на 4Д-ехограф, какъвто си мислехме, че не съществува Simple Smile.

http://www.nationalgeographic.com/channel/inthewomb/preview.html

Да добавя, че целият филм ще го дават утре по National Geographic Channel.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много сладко филмче! Миличкото, как се е сгушило на топло!

# 2
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Момичета, аз нищо не виждам, екранчето си стои черно, а долу стрелкичката си върви напред  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 334
и на мен ми хареса!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 121
Ако някой е разбрал от колко часа ще го дават, моля да каже, че нещо тия съкращения не са ми ясни...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 896
Просто супер!!!!
Това не е просто 4D ехограф, а истински филм...камерата/фетоскопа е в утробата-само че не се въжда самата вътрешно-утробна операция...във втората част е май 4Д...

# 6
  • Мнения: 7 803
ах че сладко  Heart Eyes раzнежих се

# 7
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: Ani111
Ако някой е разбрал от колко часа ще го дават, моля да каже, че нещо тия съкращения не са ми ясни...


FRIDAY, March 11, 8P et/7P pt

eastern time/pacific time...съответно с 5 и 8 часа назад от нас според http://www.ildado.com/world_clock.html...

# 8
  • Мнения: 2 433
много  ми хареса! Маргарита, благодаря че сподели това филмче с нас!

# 9
  • Мнения: 5 245
И аз нищо не виждам  Cry

# 10
  • Мнения: 414
ТУК има едно много хубаво филмче на ББС за зачеването, развитието на плода и раждането.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 334
В програмта на National Geographic го няма Sad
 TV програмата
 

   - Всички програми - ----- Български ----- 7 ДНИ BBT BTV INFO MSAT АЛЕКСАНДРА ТВ БЪЛГАРИЯ КАБЕЛ ВЕРЕЯ КАБЕЛ ДИЕМА + Диема 2 ЕВРОКОМ ЕВРОКОМ БЪЛГАРИЯ ЕСЕТ КАНАЛ 1 КАНАЛ 2001 КАНАЛ 3 Канал 8 ММ НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ ПРОГРАМА ДЕН РИНГ ПЛЮС САТЕЛИТЕН КАНАЛ НА БНТ СОФИЯ КАБЕЛ - ФИЛМ ТВ Агарта ТВ Европа ТВ Планета ТВ СКАТ 1 ТВ СКАТ 2 ТОП ТВ ХЕРОС ТВ ЦЕНТРУМ ГРУП ----- Руски ----- НТВ-ИНТЕРНЕШНЛ РТР ----- Други ----- 3sat Animal Planet ARD AXN CARTOON NETWORK CNN DISCOVERY CHANNEL DSF EURONEWS EUROSPORT HALLMARK HBO KABEL 1 MCM MTV NATIONAL GEOGRAPHIC ORT PRO7 RTL RTL 2 SAT 1 SKY SPORTS SUPER RTL TCM VH-1 VOX ZDF   Седмицата 05.03 - 11.03 05.03 Събота 06.03 Неделя 07.03 Понеделник 08.03 Вторник 09.03 Сряда 10.03 Четвъртък 11.03 Петък
 ----- ЖАНР ----- АВТО МОТО ДЕТСКИ ДОКУМЕНТАЛНИ ЕКШЪН КОМЕДИЯ МОДА МУЗИКА НОВИНИ СЕРИАЛ СПОРТ ФАНТАСТИКА ФИЛМ
     
 
 

 NATIONAL GEOGRAPHIC Петък 11.03
 
 

09.00 "Морските ловци: В търсене на "Карпатия"
10.00 "Вътре в "Британик"
11.00 "Съкровищата на "Титаник"
11.30 "Завръщане на "Титаник"
12.30 "Загадките на мъртвите: Призраците на "Титаник"
13.30 "Морските ловци: В търсене на "Карпатия"
14.30 "Вътре в "Британик"
15.30 "Съкровищата на "Титаник"
16.00 "Завръщане на "Титаник"
17.00 "Загадките на мъртвите: Призраците на "Титаник"
18.00 "Вътре в "Британик"
19.00 "Завръщане на "Титаник"
20.00 "Морските ловци: В търсене на "Карпатия"
21.00 НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК: "Изгубеният филм за Даян Фоси"
22.00 "Човешко платно 2: Свещена кожа"
23.00 НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК: "Изчезваща татуировка"
00.00 "Интерпол разследва: Липсващото звено"
01.00 "Човешко платно 2: Свещена кожа"
02.00 НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК: "Изчезваща татуировка"
03.00 Край на програмата

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 446
Кога да го гледаме в българско време?

# 13
  • Мнения: 6 315
Цитат на: Radina
И аз нищо не виждам  Cry


Не знам защо не се вижда Sad. Трябва да имате Флаш седмица обаче. Може причината да е в това.

Отгоре над прозореца където тече клипчето има дата и час, но не знам дали не се отнася само за САЩ.

Иначе наистина първите кадри не са правени с ехограф, а с фетоскоп.

Радвам се, че филмчето ви харесва Simple Smile.

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз неможах да го видя  smile3511 , но видях снимките, така ми се искаше като бях бременна да си видя бебчето в корема, и сега ме е яд. Но ми казаха, че във Варна нямало 3D ехограф и си останах само с искането  smile3518

Общи условия

Активация на акаунт