Уф, за удобството на кухнята и за категоричността ни преди да знаем

  • 2 303
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
С темата искам да кажа, че човек не знае кога какво ще му се наложи и кога какво ще оцени. Винаги съм била против и съм писала отрицателни мнения за детските кухни, ама защо точно... и аз не знам. Прибираме се с Криско за два месеца утре и коментирах с майка ми как трябва пак да плащам безбожни цени за детските бурканчета и все да е готово, а не готвенко. Те с баба ми, без да ми казват, проверили в кухнята до нас на Тича. Бяха ми споменали, но аз казах, че юли и август не работят, така бях прочела някъде тук, и че записването става доста по-рано, а не от днес за утре. Да, ама баба ми (на 85 е  Heart Eyes) намерила позната с внуче, на които кухнята им идва далече и искат да се откажат, а имаха купони за целия юли. Майка ми ги е купила. За 20 лева - 31 дни първо, второ и трето. Супер евтино и прясно.  Hug  Майка ми занесла бурканчетата, които преди това измила с гореща вода и веро, и каза, че жената там всяко едно го погледнала срещу светлината дали няма да има петънце, мръсно, мазно... Каза (а тя е адски критична), че според нея добре внимават за хигиената. Дано! Много се зарадвах, отпадна ни голям ангажимент и се почувствах гадно, че винаги плюех без да знам и без причина кухните. Исках да го споделя с вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 21:20 от Блонди

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз винаги съм била доволна от детската кухня, и двете ми дъщери си хапваха с удоволствие  Peace

А малката (на 1г. и 10 м. е, колкото твоя Криско) вече отдавна не е на кухня и предпочита от нашата храна. Почти каквото ядем ние, това си хапва и тя - супи, пиле с ориз, мусака, яхнийки, печени кюфтета, задушени картофи, задушени зеленчуци, тиквички, пълнени чушки, домати и краставици и какво ли не. Не и давам ако готвя нещо пържено, люто, гъби и  ooooh! сигурно изпускам нещо

Защо казваш, че "трябва пак да плащам безбожни цени за детските бурканчета и все да е готово"  newsm78 Криско не яде ли от вашата храна, да не би да хапва само от готовите детски пюрета още  Thinking

# 2
  • Мнения: 227
Никога не казвай-никога! Grinning
Аз също бях доволна от кухнята и за дъщерята и за малкия.Очаквам да прояде и отново ще го запиша! Wink

# 3
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Хайде, пък после да пишеш отзиви за кухнята  Flutter
Някои мами са доволни от кухните, други не.
Аз лично никога не съм ползвала, близо до нас нямаше кухня. Но и на бурканчетата не съм фен, винаги гледам да сготвя нещо сама   chef А от доста време вече и малката хапва от нашите манджи, стана ми много по-лесно  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Криско не яде ли от вашата храна, да не би да хапва само от готовите детски пюрета още  Thinking

 Embarassed Embarassed Embarassed

Криско яде всичко, но аз не готвя  Embarassed Два пъти месечно за гости  Tired Кара на бурканчета, да  Embarassed

Никога не казвай-никога! Grinning

Много точно и винаги вярно  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 294
Криско яде всичко, но аз не готвя  Embarassed Два пъти месечно за гости  Tired Кара на бурканчета, да  Embarassed


Аааа  ooooh! Тогава впрягай бабите да готвят - бабините манджи са най - вкусни  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Блонди, дано след 2 месеца да си запазила оптимизма си по въпроса с детските кухни.  Grinning
Искам да кажа (както винаги съм казвала, всъщност bowuu), че не всички кухни са добри. Дано тази, от която ще взимате храна, да е от добрите.

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, Виви, така е, пак ще пиша впечатления  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 457
Да, Виви е права - не всички детски кухни са добри. Дано вашата да е такава. А ако не ти хареса, имаш и друг вариант - частна детска кухня. Аз не бях доволна от първата кухня от която вземахме и затова сега сме записани в една частна, от която съм сравнително доволна.

Ето за тази става въпрос:

http://juniormenu.com/

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
доволна съм от кухнята. като гледам, целия град взема от там, така , че не съм единствената, явно. приятелки, които са с далеч над моите възможности и си имат гледачки и готвачки вкъщи - също. много ми е интересно как се готвят 3-4 ястия за 20 минути и то с бебе (дете) на ръце - и такива неща съм чела тук. дано и занапред да си доволна.

# 10
  • Мнения: 1 877
И аз мисля да запиша Дари на кухня тука,в Хисар,ама таткото е твърдо против - не се знаело как ги приготвят манджите и с какви продукти,ама нека той да готви за бебо...Поне ще има разнообразие и няма да се чудя какво да готвя и как да го съхранявам....

# 11
  • Мнения: 88
И за двете ми деца съм взимала храна от кухнята на Тича и съм страшно доволна. Наистина много стриктно оглеждат бурканчетата  а и след това ги стерелизират. Готвят много вкусно и досега не е имало ядене което малкият да откаже. Дано и на вас ви хареса и да хапвате с удоволствие.

# 12
  • Мнения: 1 230
Радвам се, че ще опитате ДМК, след като на няколко пъти виждах във форума, че си категорично против  Hug Дано да готвят добре във вашата кухня .
Да му е сладко на Криско и честито свободно от готвене време  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 956
Според мен с тази тема се застраховаш в случай,че някой те види и си каже 'Аууу...Блонди дето толкова плюеше ДК взима храна от тук"Wink Дано не се разсърдиш.
Истината е че и аз много плюех ,ама добре че мен никой не ме познава и няма как да ме разконспирират;)

# 14
  • София
  • Мнения: 12 550
Аз също бях много скептична относно кухнята, но реших да запиша Калоян, за да видя каква е храната и дали изобщо ще я яде. Останах много изненадана от факта, че готвят много вкусно и Калоян с охота си изяжда всичко. През уикенда яде от нашите манджи, тъй като не използвам люти подправки и сол и не запържвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт