Кое е любимото ви заведение ?

  • 1 399
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
Имате ли си такова ?

# 1
  • Мнения: 5 577
Пристъна

# 2
  • Мнения: 1 941
Зависи за какъв тип заведение става въпрос? Ресторант ли, бар, кафе ??? Обичам да вися в Теа. А и ми е много близо, живея точно над нея  Laughing А може би е хубаво всеки да каже там където обича да ходи какво му е най-любимо да консумира. Така може да обменим ценен опит. Аз например съм готова да отида специално в някое заведение, за да опитам нечия любима салата примерно ...   Blush Blush Blush

# 3
  • Мнения: 1 079
 кошничката , хубаво пояснение . HugТова ми е идята и на мен .
Моето място е Билкова .

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
В Билкова висях,когато бях ученичка.Сега ако излизам за обяд или вечеря ходя в Ниагара,че е адски вкусно и бързо,а за танци....последния път бях в Син Сити,замъкнаха ме,но си изкарахме страхотно до сутринта.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Бирхале, Скалите, Филибето.

# 6
  • Мнения: 2 401
Напоследък ме влекат долни кръчми, където се готви вкусно и обилно и има доволен избор от бири - напр. Пичионара.

# 7
  • Мнения: 216
Страхотна тема, за съжаление не мога да споделя мнение но ще следя и наистина ако споделите поне типа на заведенията които препоръ4вате ще е супер Peace

# 8
  • Мнения: 27 524
О!Шипка за ядене, пиене и спокойни приказки.
Дали за танци и флирт.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
By the Way за разпивка преди танците, Марая за хапване - там има едни пилешки филенца със зеленчуци и пресен чипс, ммм...
Иначе за танци - различно според настроението. Обичам Брилянтин мнооого, май то ми е любимо, но е такъв фраш..И Червило лятото в двора...А за бурни танци - Бара на края на вселената на Графа, музиката е много свежа...

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Любимото ми заведение вече сигурно 10 години е в ремонт. Феб-билярд. Бях влюбена в помещението, сега реновират и сигурно няма да поискам и да стъпя.  Confused
Любимите ми заведения, иначе, са барове-дупки, те си приличат, но са изчезващ вид.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Имах две любими заведения -  Бонкърс и Подиум/особено първото/. За съжаление от доста години ги няма...Сега, ако се наканя да изляза, ходя в Алиби и/или Джокерс.

# 12
  • Мнения: 7 723
Последната седмица- дискотека "Лазур" в Сл. бряг... Wink

# 13
  • Мнения: 27 524
Уф, Старата къща, разбира се  Hug с бисерите на Доньо Донев и небрежния си вид, прекрасната кухня, разсеяния сервитьор и хубавото местоположение  Sunglasses

# 14
  • Мнения: 799
О!Шипка за ядене, пиене и спокойни приказки.
Дали за танци и флирт.
Последният път, когато бях в Дали (преди 3 месеца) беше отчайващо - 5 човека в цялата дискотека, никаква атмосфера. А беше петък или събота...

Общи условия

Активация на акаунт