Как облекчавахте болката при никнене на зъбки?

  • 2 900
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Момичета дайте съвет как облекчавахте болката при вашите бебоци.Нашия малчо не стига че е страшно мъничък,но зъбите го мъчат яко.С какво кремче сте имали няй-голям ефект или някакъв бабин лек? newsm78

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
засега с Калгел, но мисля, че скоро и това няма да помага

# 2
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Dentinox и Bonjela  мажа го редовно има кратък успокоителен ефект.От вчера бузките му се зачервяват четох че това е признак на зъбоникнене newsm78 newsm78 newsm78 Дали се започна със зъбите наистина?
Вили

# 3
  • Мнения: 498
Мани!А ние сме толкова мънички,ама...набъбнали венци лиги хленчене лека температура...Сега ми препоръчаха залъгалка,която се охладява в хладилник...дано помогне!

# 4
  • Мнения: 1 081
Аз го мажа с Дентинокс, но не зная до каква степен помага мазилото или просто не го боли толкова много.

# 5
  • Виена
  • Мнения: 725
Тука продават едни герданчета от разни  "специални" камъчета,които облекчават болката при никнене на зъбки.И на мен ми беше смешно в началото като ги видях.Но тук масово австрийчетата ги носят.Вземах на Влади.Незнам дали от него,но досега не ми е мрънкал или да е бил неспокоен,не усетих въобще никненето на зъбки,а има вече 8.

# 6
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
уфффф тези зъби... при нас малко помагаше Пансорала. Иначе и Калгел и Дентинокс съм ползвала. Гризалките бяха безполезни. И герданче ни донесоха от Германия (от тези за които говори Тедито 799) но и това не помогна. Здрави нерви, гушкане и търпение. Направо съм на 7-мото небе от както му избиха и кучешките зъби... и спим по цяла нощ... а не по 2-3 часа само.
Дано да е по леко при вес.
Успех!

# 7
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Пансорал и Калгел  Peace

# 8
  • SOFIA
  • Мнения: 158
ЗДРАВЕЙ!ПРИ НАС ПОМАГА КАЛГЕЛ  И НА ДАНТИНОКС -НЕНЕДЕНТ ТОВА Е БЕБЕШКА  ПАСТА ЗА ЗЪБИ.ПРЕПОРЪЧАХА МИ Я ,Т.Е. НАКРАЙНИКА .ВЪРШИ ЧУДЕСНА РАБОТА ЗА ЧЕШКАНЕ.

# 9
  • Мнения: 27 524
Тижел от аптеката, много помага  Peace

# 10
  • Мнения: 1 877
Тези гелчета при нас не помагат,а чесалките още повече го дразнят...Единственото,което помага,е Нурофен,но го давам в краен случай(а пък и вие сте доста мънички за това)
Ами търпение му е майката!

# 11
  • Мнения: 5 393
Калгел или Дентинокс, но не очаквай някакъв чудотворен ефект Naughty.Няколко пъти съм давала и Нурофен-когато беше наистина зле положението.

# 12
  • Мнения: 6 461
Мажех венците с Калгел или Дентинокс гел.
При нужда съм давала Панадол.

Не знам до колко помагат ,но предполагам,че до някаква степен успокояват венеца.

# 13
В момента ни мъчат много зъбките постоянно я сърбят дори нощем проплаква, взех Генгигел и съм много доволна от него  Hug веднага се успокой  Wink при всяко заспиване намазвам бибката  Peace

# 14
  • Мнения: 439
Калгел и Дентинококс,но имаше съвсем краткотраен ефект.Слагала съм му и съвсем малко сода с пръста и леко се намазва венеца,но докато не пробият голям зор беше и безсънни нощи и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт