Моля, препоръчайте ми велосипед за дете на 2 годинки!

  • 810
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Е, това е! Щерката става на 2 и моите родители ще й купуват колело. Ама такова - истинско (нали разбирате по думите ми колко съм запозната Blush ) Та, знам, че във форума има ВЕЩИ ЛИЦА в тази област Hug Моля - обяснете пусто какви са тези " 12; 14... и кое е подходящо за възрастта на нашата хубостница. Искам да помоля ако може дирктно да ми пратите линк или да си дадете мнението за ето това http://zadeteto.com/produkt/333?osCsid=19afdb3d4e253f6ce367ae0942c5c74e

# 1
  • Мнения: 5 255
Велосипедът е играчката, която никога не омръзва, и в същото време е много полезна за физическото развитие на децата. Често обаче родителите не са съвсем наясно кога и какъв велосипед да купят.

Възраст
След 3 годишна възраст децата са достатъчно укрепнали за велосипед с помощни колелета или триколка. Първото определено е за предпочитане, тъй като децата привикват отрано да пазят равновесие, въпреки наличието на помощни колела. Подходящите размери на колелото могат да бъдат определени по диаметъра на каплата:
12" - 3 до 4 годишни
16" - 5 до 8 годишни
20" - 8 до 11 годишни
24" - 11 до 13 годишни
26" - над 13
Това са само приблизителни цифри. Реалният размер зависи най-вече от индивидуалния ръст. Често родителите се насочват към по-големи модели, което не е препоръчително.

Настройки
Височината на седалката трябва да се регулира така че детето да може свободно да достига земята с крак. Седалката в никакъв случай не трябва да е прекалено ниска - това може да доведе до претоварване на колената.

# 2
# 3
  • Мнения: 3 926
Сърдечно благодаря Hug Ще се спрем на модел като вашия. Пък аз се мисля, че ще го подкара, въпреки че не е достигнала възрастта. Триколка така и не може да подкара Confused НО с такова се справя. Взима на едно момиченце пред блока. А и голям ентусиазъм... после спи като къпана Mr. Green Та така - няколко в едно - хем детето ще спи, хем мама ще подтичва Laughing
Още веднъж много, много благодаря Hug

# 4
  • Мнения: 5 255
Радвам се, че съм помогнала  Hug
Пиши после впечатления  Wink

Общи условия

Активация на акаунт