Какво ли е това нещо на горния ми клепач?

  • 1 681
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Преди близо 10 дена една сутрин като се събудих имаше нещо като малко топче подуто на горния ми клепач, след около 3 дена намаля на размер и по скоро прилича на продълговата капсулка , едно нервче се вижда че минава точно там, възможно ли е нещо да се е възпалил нерва? Не ме боли, не ми прилича на ечемик, като си обърна клепача не се вижда нищо, усеща се само на пипане и като се загледам в огледалото като знам че е точно там Shocked , през деня сравнително се подува леко, после сутрин след сън изобщо не се вижда даже...знам ,знам..да отида на лекар.. Stop Точно това ще направя в понеделник , но се чудех дали на някой друг му е излизало нещо такова...че то и от лекар до лекар...всеки с различна диагноза ..на кой да вярваш...  #2gunfire

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
да ти кажа една сутрин и аз се събудих така и в последствие установих, че докато съм спяла ме е ухапал или комар или паяк, защото окото ми беше подуто, в първия момент само отока видях, но после се забеляза пъпката ,която се уголеми към края на деня..но ми мина за 3 дни, а твойто е повечко време  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт