Лентите кола маска на Леocrema- приятно съм изненадана:-)))))))

  • 8 359
  • 120
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Незнам дали ве4е сте ги коментирали,но в4ера си ги взех,днес ги пробвах,и направо съм щастлива Mr. Green само да кажа,4е не съм привърженик на самостоятелното обезкосмяване,винаги до сега съм ходила на кола маска,адски ме боли/всякакви методи на обезкосмяване/,и последното,което съм си мислила е ,4е ще си правя сама кола.......Оба4е,покрай беб4о съм го закъсала от към време,космите растат,знаете как е , и реших да пробвам - и ето ме - с половин крака без косми,/другита половина  ще пробвам утре/не ме болеше, и реших да го споделя с вас Grinning Grinning  Grinning

# 1
  • Мнения: 74
 За първи път чувам за Леоcrema-интересно.

# 2
  • Мнения: 1 922
Незнам дали ве4е сте ги коментирали,но в4ера си ги взех,днес ги пробвах,и направо съм щастлива Mr. Green само да кажа,4е не съм привърженик на самостоятелното обезкосмяване,винаги до сега съм ходила на кола маска,адски ме боли/всякакви методи на обезкосмяване/,и последното,което съм си мислила е ,4е ще си правя сама кола.......Оба4е,покрай беб4о съм го закъсала от към време,космите растат,знаете как е , и реших да пробвам - и ето ме - с половин крака без косми,/другита половина  ще пробвам утре/не ме болеше, и реших да го споделя с вас Grinning Grinning  Grinning

темата ми идва точно на време!
Ще ги пробвам

# 3
  • Варна морето
  • Мнения: 103
темата и на мен ми идва навреме,ще ги пробвам,но само за крака ли са-има ли и за други части на тялото

# 4
  • Мнения: 1 243
Ще вземете и мен да ме навиете!  Rolling Eyes Толкова ме боли с епилатор, че с колата сигурно ще ми се вземе здравето! Crazy Ама ако знам,че ще се махнат отведнъж, съм готова!

# 5
  • София
  • Мнения: 10 858
Освен че не боли, добре ли маха космите? Имам в предвид остават ли след издърпването?

# 6
  • Мнения: 143
Освен че не боли, добре ли маха космите? Имам в предвид остават ли след издърпването?

И мен това ме интересува, а също - цена, в кои магазини мога да ги намеря?..  Blush  И горе-долу една опаковка за колко пъти стига, че отдавна се каня да си взема такива ленти за домашна употреба - омръзна ми с епилатора  Tired

# 7
  • Видин
  • Мнения: 168
 Peaceзапис

# 8
  • Мнения: 1 975
Освен че не боли, добре ли маха космите? Имам в предвид остават ли след издърпването?

И мен това ме интересува, а също - цена, в кои магазини мога да ги намеря?..  Blush  И горе-долу една опаковка за колко пъти стига, че отдавна се каня да си взема такива ленти за домашна употреба - омръзна ми с епилатора  Tired

Oсвен че ми омръзна и на мен епилирането, нещо напоследък без косми не мога да се видя - това 4 седмици без е пълна измислица, аз трябва да се епилирам почти всяка седмица, така че ще опитам Peace

# 9
  • Мнения: 56
Аз също съм ги ползвала и повярвайте ми, нито Вийт, нито Таки могат да се сравнят с тях! Наистина махат космите много по-добре, след това не лепкат толкова на кожата и не се разтича онва лепкавото. Цената е както при другите - около 1 лв. една двойна лента.  Peace

# 10
  • Мнения: 504
Ще се пробва задължително,  ползвах Takи просто беше някакъв ужас. Разтече се цялото по ръката ми  ooooh!, не махна нито един косъм и в чудо се видях с кво да го махна....  #2gunfire

# 11
  • Мнения: 3 537
Ох, и аз съм по същия начин, с епилатора ме боли много, а с обикновенна кола маска пък не ми се говори хич.
Дай повече инфо, плийз Hug Аз съм голям почитател и съм много доволна от тази марка, не знаех,че има и такива ленти.От къде си ги взе, от парфюмерия ли, колко струват и една опаковка стига ли за двата цели карака Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 4 397
Запис, аз ходя на кола маска по принцип, но и не е зле да има човек резервен варянт  Peace

# 13
  • Мнения: 1 339
Записвам се да следя темата. Не мога да смогна с тия косми  ooooh! Писна ми вече. Растат като за световно.
Чакам да кажете от къде се купуват и да дадете повече инфо!  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 313
А как почистваш колата след това от краката? Мен само това почистване ме спира да я ползвам - време за козметик трудно намирам, а в къщи като се омажа и с нищо не мога да си почистя краката после Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт