Аз да попитам как са вашите мъже?

  • 2 572
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Нямам намерение да нахалствам за техните способности в леглото.  Laughing
Питам за състоянието на вашите мъже след секс.
Та значи накратко да обясня:
Моят мъж след секс се отрязва в прекия и преносния смисъл. Няма и капка физическа сила, останала в него. Не само, че заспива веднага, ами и след това е като "изцеден". Не че не е де буквално, ама и на мен и на него ни изглежда ненормално това му състояние.  newsm78 За протокола той е на 27 години.
Мога много още да пиша, но мисля, че основното го казах.

# 1
  • Мнения: 223
АМИ явно правите качествен секс:)при нас не се е случвало това,то се знае че след секс на човек му се иска да си подремне,но чак пък да се "одреже"е това е странно.МОЖЕ БИ ТРЯБВА ДА СЕ ПОСЪВЕТВА С ЛЕКАР,ако го намира за толко ненормално

# 2
  • Мнения: 674
Идете при лекар ако той пожелае пък иначе и моя заспива то е нормално.

# 3
  • Мнения: 804
Ами ти си сигурно тигрица, ще съсипеш човека! И моят така заспива даже и без секс, ама в нашия случай е от възрастта.
А сега не на шега, ако той няма някакви заболявания, нямаш основание за тревога.

# 4
  • София
  • Мнения: 397
на мен пък ми звучи като-виждате ли колко съм добра,направо го изцеждам,след като не е болен,това е извода от занятието и какво се очаква от нас? newsm78даже докато пишех гледам че вече има зарибени. hahaha

# 5
След секс винаги е много жаден и много често гладен Joy

# 6
  • Мнения: 2 336
на мен пък ми звучи като-виждате ли колко съм добра,направо го изцеждам,след като не е болен,това е извода от занятието и какво се очаква от нас? newsm78даже докато пишех гледам че вече има зарибени. hahaha
Кой каквито изводи иска да си прави. Аз питам, защото той ме помоли да го направя. Едва ли би попитал приятели дали и те са така.
И изобщо не се хваля. Даже съм на мнение, че това изобщо няма връзка с моито способности.
Исках да знам често ли е срещано такова "явление".

# 7
  • Мнения: 10 568
А винаги ли е бил така? Много е млад, моят мъж на тия години.....ех, луди млади Joy

# 8
  • Мнения: 2 336
А винаги ли е бил така? Много е млад, моят мъж на тия години.....ех, луди млади Joy
Преди не беше чак така. Вече 10 - та година сме заедно. Преди спортуваше много по -активно от сега.
Да не говорим за това, че като успее да стане и вол може да изяде. Обаче изтощението му е голямо.
Дали все пак не трябва да питам джипито?  newsm78

# 9
  • Мнения: 663
След секс винаги е много жаден и много често гладен Joy
smile3521Мнооооого гладен

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 268
По редно е да ти отговорят такива, които са със сходни състояния, жените им де, нали това те интересува?
 При нас не е така. Всеки път не е еднакво, но чак до пълно изтощение не се стига. Според мен консулт с лекар не е излишен.

# 11
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами чак толкова не. Изморен е подгъват му се краката, но чак толкова, а като имаш в предвид, че и сина ни се грижи да не спим нощем повече от 6-7часа. И безсънието ни е хронично. Зависи и колко време продължава секса! Едно е 30мин. друго е 3ч. все пак, а и зависи от активността по време на секс. Много е относително. Но за здрав млад мъж, това ми се струва малко прекалено. И аз мисля, че няма нищо лошо да се консултирате с лекар и да му направят някои изследвания, че то без тях няма как да се установи има ли проблем или не.  Peace

# 12
  • Мнения: 3 715
Ами добре е мъжът ми, благодаря.

# 13
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 833
Пуши Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И моя пуши, а след това или завтаряме, или заспива ...

Общи условия

Активация на акаунт