Дизайн на брошури и визитки

  • 1 073
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 617
Здравейте чудех се къде да пусна темата и как да я кръстя ама май тук е най-подходящо.
Проблема е следния, моя много добра приятелка трябва да прави дизайн на фирмени материали, лого, печат, брощура и визитка за дипломната си работа и се чуди от къде може да намери адреси в интернет за такива идей. Фирмата е за бельо.
Дали някоя от вас не е попадала на нещо подобно. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 11:23 от mimi_mimi

# 1
  • Мнения: 11 313
Влез в фотошопската тема - на първа страница е пълно със сайтове с четки, рамки и печати.
Навсякъде има подходящи за бельо. Стига да може да работи с Фотошоп.

# 2
  • Мнения: 617
сега ще погледна дано да и е от полза
аз си мислех че може да има сайтове където са разработени накъкви примерни модели

# 3
  • Мнения: 11 313
сега ще погледна дано да и е от полза
аз си мислех че може да има сайтове където са разработени накъкви примерни модели
Е, то не може всичко наготово. Къде остава тогава дизайна? Wink

# 4
  • Мнения: 617
Е тя само за идея   Joy

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Здравейте чудех се къде да пусна темата и как да я кръстя ама май тук е най-подходящо.
Проблема е следния, моя много добра приятелка трябва да прави дизайн на фирмени материали, лого, печат, брощура и визитка за дипломната си работа и се чуди от къде може да намери адреси в интернет за такива идей. Фирмата е за бельо.
Дали някоя от вас не е попадала на нещо подобно. Ще съм ви много благодарна ако можете да ми помогнете.

ето ти някакви.

http://www.ixmedien.de/corporate_design_visitenkarten.php

не са кой знае какво, ама след като търсишв интернет мостри, едва ли ти трябва нещо супер уникално.
а това, кето търси твоята приятелка е хлябът на много фирми, хората учат години за това!

успех.

П.П. оправи си заглавието - пише се броШура

Общи условия

Активация на акаунт