Течение при дете

  • 4 660
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
От вчера малката има някакво зеленикаво течение и след обяд ще взема направление за детски гинеколог. Моля, ако някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем да ми даде координати на такъв лекар.
Предполагам,че става въпрос за простуда, защото преди два дни беше на басейн и водата не беше много топла.

# 1
  • София
  • Мнения: 113
Към центъра "Детско здраве" като детски гинеколог работи д-р Димитър Георгиев. Той не преглежда в самия център, а в своя си кабинет, център "Св. Димитър", ул. "Яков Крайков" №1, който е съвсем близо до детския център. 
 
Има и в Майчин дом, др Сираков.

Виж тези линкове:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171403.msg3388138#msg3388138

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71085.0
Във втория се коментират детски гинеколози, иначе става дума за срастване на момиченцата.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
От вчера малката има някакво зеленикаво течение и след обяд ще взема направление за детски гинеколог. Моля, ако някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем да ми даде координати на такъв лекар.
Предполагам,че става въпрос за простуда, защото преди два дни беше на басейн и водата не беше много топла.

При Калина такова "течение" се оказа всъщност утайката от мътна урина, вследствие на бактериална инфекция /Ешерихия коли/. Пуснете стерилна урина!

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Подкрепям Н а т и.Задължително стерилна урина за изследване.

# 4
  • Мнения: 171
Направихме изследване на урината и се оказа, че има песъчинки. Лекарката ни каза, че засега няма нужда от лечение и препоръча повече течности.

# 5
  • Мнения: 29
Здравейте,ние имаме същия проблем.Дъщеря ми е на 7 год. и има някакво вагинално течение.Според мен не е нормално за тази възраст.Всъщност го има от доста време.Ходихме на лекар и казаха 4е имаме стафилококова инфекция.посетихме клиниката АНАСТА и проведохме няколко курса на ле4ение докато титарът ни стана в рамките на нормалното.Казаха че сме се излекували.Течението из4езна.След това заминахме за чужбина ,децата останаха в българия....Сега отново сме заедно и разбрахме че течението се е появило отново.Ако някой има подобен проблем МОЛЯ да ни помогне.На какъв лекар трябва да отидем,какви изследвания трябва да пуснем и възможно ли е да е отново стафилококова инфекция. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО. newsm78

# 6
  • Мнения: 5 531
Пуснете наново изследвания - според мен стерилна урина и секрет. Заведи детето на консултация с детки нефролог и гинеколог. Но зависи какво ще покажат резултатите от изследванията. Не е лошо да направите и ехография на корем.

# 7
  • Мнения: 29
Благодаря много за бързия отговор.Искрено се надявам да открием причината.Много се притеснявам да не е нещо сериозно и да се излекува бързо.Много е неприятно и за самото дете и за нас.все пак тя е само на 7год.
 newsm17

Общи условия

Активация на акаунт