Какво ще кажете за този тип мъже?

  • 2 408
  • 24
  •   1
Отговори
На първо място не изневеряват и сте сигурна защото във времето сте го пробвали и сте разбрали ,че е така, стои си вкъщи освен когато ходи на работа ,но мрази да излиза на разходки ,да ходи на на планински походи и още по-малко на фитнес. Обожава мястото пред компютъра. В случаите ,когато го навиете да излезете семейно някъде той се оглежда като разгонено шимпанзе за всяка новопоявила се женска и го прави по най-просташкия начин, че да може да ви унижи хубавичко, защото в случая жената за която е женен е първа хубавица, но това никога не й се признава!  След като си избие комплексите на ваш гръб вече може да го видите малко по-ведър и засмян иначе през цялото време е намръщен и кисел. Искате да сте му вярна ,но той всячески ви убива това желание. Кажете по-добре ли е да живееш с такъв екземпляр ,който не му стиска да изневери, но и никога няма да ви каже ,че днес сте прекрасна или е по-добре да сте с някой чаровен Дон Жуан ,който обаче няма да е само ваш? И аз от известно време си задавам упорито този въпрос ooooh!

# 1
  • Мнения: 1 425
На това му се вика - хем сърби, хем боли.

# 2
  • Мнения: 297
първия ми е много познат типаж..
ама защо трябва да го заместваш с модел "дон жуан"??? вярвам че може да го замениш със свестен мъж-такава трябва да ти е дилемата!

# 3
  • Мнения: 1 425
Женени ли сте? И ако имаш такова мнение за мъжа си - защо си се омъжила за него? Ако ли пък не сте женени - защо седиш при човек който толкова те дразни?

# 4
  • Мнения: 46 508
Малко офф, в Хиодрума ли живеете  Rolling Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Е, хайде сега - защо си се омъжила?

Откъде да го знае, че ще стане такъв? Хората се променят с годините, но можеш да предвидиш десет години напред на какво ще заприлича.

# 6
  • Мнения: 2 336
Ами те повечето мъже като поодъртеят започват така да се държат. Така че си попаднала на средно-статистичен егоист. Друго не мога да кажа.

# 7
  • София
  • Мнения: 462
Ще кажа че са комплексари.И бих предпочела нормален мъж пред двата типажа които си предложила.

# 8
  • Мнения: 302
Ще кажа че са комплексари.И бих предпочела нормален мъж пред двата типажа които си предложила.

И аз така

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Какво да кажем!? Не е важно нашето мнение за него, а твоето. Simple Smile
Ако само това е проблема между вас седнете и си поговорете. Вярно е клише като съвет, ама в повечето случаи помага. Разясни му как те кара да се чувастваш и ако няма реакция след това.... ти си знаеш ... Naughty

# 10
Не ми се сърдете за обобщението ,но май повечето мъже се държат така с жените си, а кои са нормалните незнам . Той се има за нормален това че е по цял ден с нас , че ни осигурява материално с изключение на другите неща за които писах .А проблема е че не се чувствам жена с него, желана секси да има някакъв гъдел .Вкъщи е мухльо само да го видите с какви пуловерчета ходи , а навън се прави на мъжкар и заглежда мацките все едно аз съм последния парцал, а колкото и да е парадоксално съм доста хубава жена не се сърдете за нескромността ми. Та затова стигнах до извода ,че или ще съм с такъв мухльо който навън ще си избива комплексите и няма да ми прави комплименти ,но поне ще ми е верен или ще съм с някой сексуален тип който ще си епилира космите ,ще мирише на хубаво и ще ме ...на най-недискретни места ,но естествено няма да е само мой.

# 11
  • Мнения: 297
хубаво-не бъди повече с първия. ама защо смяташ че хубавите мъже неизбежно са пълни женкари???

# 12
  • Мнения: 4 965
Само не разбрах защо обобщаваш, че повечето мъже са такива  newsm78.
С колко подобни екземпляра си била?

# 13
  • София
  • Мнения: 3 404
Женя, сърдим се за обобщението, защото е неуместно.
Мъжа ми обича домашната обстановка, епилира се където трябва, прави секс доста по-добре от дон Жуан, би загледал ловна пушка с много по-голям интерес, отколкото която и да било жена, освен мен, осигурява ни материално и изглежда прекрасно и гол и облечен и вън и вътре.
Ясно е, че съм късметлийка, но не съм и единствена, повярвай.
По скоро бих казала, че дон Жуановците са коплексари, а съм чувала мъже да разсъждават на принципа "ще се оженя за овца, за да ме слуша и да не ми изневерява", после "овцата" тихо и кротко по овчи маниер забива нож в гърба, отнася половината семейна собственост + семейното жилище и героят остава на сухо, сам и беден.
Много обичам такива теми.

# 14
  • Мнения: 1 425
Ти какво мислиш да правиш всъщност? Да се развеждаш/разделяш или си търсиш оправдание да си хванеш любовник?
И двете неща са доста често срещани. Важно е какво мислиш и си решила ти. На кой му пука за мненията в някакъв си форум. Но наистина не е добре да обобщаваш така.

Общи условия

Активация на акаунт