Пушачи vs. Непушачи

  • 5 175
  • 133
  •   1
Отговори

Анкета

Пушачи vs. Непушачи

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Вихри се, значи, една тема в Майки (бъдещи и настоящи). Там от дума на дума от сравнително обичаен спор

- пушачите пушат и не се съобразяват с останалите
- непушачите имат прекомерни претенции
- ето на, аз пуша, ама се съобразявам с някои правила
- ето на, аз не пуша, но съжителствам успешно с пушачи
- обичайните сведения първа-втора-пета ръка как стои въпроса с пушенето в Европата

се стигна до това, че най-досадните бивши пушачи или просто обикновени досадни непушачи толкова много дуднели, че чак убивали мозъчни клетки с това си действие (какво е тук някакъв си пасивно пушещ бял дроб в сравнение с тази бруталност?!)

Та - какво мислите вие?

# 1
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
пуша, но се съобразявам с непушачите, разбирам ги.
мразя някой да пуши в кола, откачам.

# 2
  • Мнения: 5 370
За мене-опция 5.
Като екс-пушач съм непримирима към настоящите такива.
П.С. Бу, да не те обвинят и тебе след малко, че пускаш поредната "пушаческа" тема.

# 3
  • Мнения: 984
Отказах ги и слава Богу, че намерих сили да се справя! Не дудна, не пъшкам и не гледам лошо пушещите, нали и те са хора  Wink

# 4
  • Мнения: 1 079
Пуша но се съобразявам с околните .Срам ме е да пуша в градинката при децата ,например .

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Уф,видях темата в "Майки",ама не ми се чете толкова много,предполагам,че иначе спора е станал доста интересен.
Иначе съм непущач,но пушачите не ми пречат и не им правя забележки.Ако сами се съобразят с другите непушачи или децата-добре,ако не-измествам себе си и бебето да не идва дима към нас и това е.Ако сме вкъщи обаче пушачите винаги са се съобразявали с бебето,без да се налага да казвам нищо.

# 6
  • Мнения: 4 406
опция 5.дразня се, когато в офиса някой е пушил, докато мен ме няма... избеснявам, когато ми кадят на места, където пушенето е забранено. особено на работното място. търпя, когато съм седнала в мъглата доброволно

# 7
  • Мнения: 5 370
Аз само едно нещо да добавя-мечтая за момента, в който и в България ще се забрани пушенето в заведения за хранене. Писнало ми е да се прибирам, смърдяща на ТутУни и Никотини........... ooooh!

# 8
  • Мнения: 389
Избягвам места, където се пуши много (дискотеки). Единични пушачи в компанията толерирам, стига да не се пуши докато се храня. Ненавиждам да се пуши в асансьора докато съм вътре или непосредствено преди да вляза.

# 9
  • Мнения: 4 406
Аз само едно нещо да добавя-мечтая за момента, в който и в България ще се забрани пушенето в заведения за хранене. Писнало ми е да се прибирам, смърдяща на ТутУни и Никотини........... ooooh!
Peace

# 10
  • Мнения: 4 406
Избягвам места, където се пуши много (дискотеки). Единични пушачи в компанията толерирам, стига да не се пуши докато се храня. Ненавиждам да се пуши в асансьора докато съм вътре или непосредствено преди да вляза.
дали ако заседне за по- дълго време, пушачът би се задушил?

# 11
  • Мнения: 1 371
Не пуша, правя забележка на пушачите, ако не се съобразяват с бебето или с мен. Гласувах и Друго - обичам да излизам с приятели непушачи, сядаме на места за непушачи и всичко е о.к.. Докато един само да е пушач и става... А мъжът ми пуши - по 1-2 цигари, ама и това е много.
Но не мога да си избирам приятелите според това дали припалват или не.
И освен в кола, мразя да вляза в асансьор и да смърди на цигари.
 Peace

# 12
  • Мнения: 2 563
Аз съм бивш пушач и миризмата ми е гадна. Няма да тръгна да поучавам пушачите, не искам да съм досадна, но гледам да съм по-далеч от тях. Предстои ми да си идвам за месец в България, не знам как ще го преживея, но поне знам, че за мен в Уго е по-вероятно да има маса.  Laughing

Когато пушех, питах околните непушачи дали ще преча, ако запаля. Около бебета и бременни не палех...

# 13
  • Мнения: 2 309
Мисля,че е достатъчно "разпъната" темата в Майки!!!
Предизвикваш спора да се вихри и в Клюкарника ли? Thinking

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Отказах цигарите и чак сега осъзнах, че май като пушачи сме били доста нагли. Сега димът ми пречи, пепелниците ми миришат и не стъпваме в заведение без вентилация.
То си има приказка: "Кога стана калайджия, кога ти почерня дупето" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт