да поплуваме не в собствен сос

  • 954
  • 12
  •   1
Отговори
да поплуваме не в собствен сос решихме с дъщеря ми, която е почти на 4 г.... И тъи като търсих до скоро детска градина за нея попаднах на една доста нова -Джани Родари, която ни е и на близо, в сайта им пишеше за плувни ваканции и т.н. и тъй като мин. възраст е 4 г. съм длъжна да попитам ще ни вземат ли. жената - ВАМП която ни отговори троснато по телефона след като трябваше да звънна в удобно за нея време ми каза че такива работи не се говорят по телефона ... и така завлякох се на крака и на настойчивият ми въпрос къде ще плува моето дете тя накрая ми каза че било фирмена тайна ........... е щях да падна
и така ако някой може да ми препоръча детски басейн с обучение ще му бъда благодарна!

# 1
  • Мнения: 246
На моя приятелка майка и обучава деца в басейна на Спортната палата. Ако ти е удобно и искаш, ще попитам за цени и условия?  Grinning

# 2
  • Мнения: 133
И аз се интересувам от същото

# 3
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
Дъщеря ми ходи в Спортната палата. Картата за един месец е 36 лева ( 2 пъти седмично ). Аз съм много доволна, но трябва да знаете, че почиват през август

# 4
  • Мнения: 294
От колко години могат да се записват децата на плуване в Спортната палата и кога са заниманията по плуване?  Simple Smile

# 5
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
Не знам каква е минималната възраст, дъщеря ми ходи за втора година. Заниманията са пон-сряда или вт-четв между 15.00 и 19.00 ( тренировката е 1 час )
телефона за справки е 930 05 02 , треньорката е Мария Александрова

# 6
  • Мнения: 294
Аз до колкото знам пускат деца след 5г. възраст и на сина ми не му достига още една година Wink. Така, че ще трябва дапочакаме още, за съжаление. Няма ли занимания и в събота и неделя? Малко кофти е през седмицата за работещи майки.... Confused

# 7
  • виртуално
  • Мнения: 2 858
За съжаление няма   Twisted Evil, и аз фърча като луда и едвам успявам да я заведа в 18.00 ч

# 8
  • Мнения: 294
Ще стискам палци след година да направят и през уикенда курсче Laughing Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
shushushu какво е това заглавие  newsm78  какви ли не мисли ми минаха като го видях

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Много хвалят заниманията в новата клиника на Мазнейкова: http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50

# 11
Защо точно към плуване сте се насочили?

# 12
  • Мнения: 306
Вече в няколко теми хваля Мария Александрова - треньорката в Спортната палата. Дъщеря ми ходи там вече втора година.
Рапунцел, как не сме се срещнали?
Тренировките вече са по лятно разписание - от понеделник до четвъртък, до края на юли.
От септември -  с нови цени. Но се връщат и съботните тренировки.

bgtrenera,
Плуването е спортът, който най-добре и с най-малко травми развива всички мускулни групи. Чудесно е за профилактика на изкривявания (препоръчват го всички ортопеди). 

Общи условия

Активация на акаунт