Странно въпросче за ...белезите по рождение?

  • 3 898
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 92
Знаете ли нещо за белезите по рождение?Аз съм бременна в 12г.с.Нещото,което наистина много обичам да ям в началото на лятото са малките кисели джанки,а сега пък в това състояние...няма да Ви казвам.Около блоковете в нашия квартал има много малки дървета с джанки и кисели диви ябълки,които никой не ги е садил...просто сами са израстнали и никой не се грижи за тях.Та всеки ден,минавайки покрай тях аз си късам по някоя.Вчера една съседка ми каза ,че бебето ми можело да има белег по рождение,тъй като см КРАЛА от джанките.  BlushОстанах много изненадана...те не са на никой ,а и аз нито за миг не си помислих ,че крада...просто ужасно много ми се ядат. Дали е истина това?Ако знаете нещо,моля споделете.Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 8 242
Глупости на търкалета Simple Smile Още колко подобни ще чуваш  ooooh!
Бабини щуротии има за всичко измислени  Crazy Бременей си и да не ти пука кой какво ти говори  Wink

# 2
  • Мнения: 953
Ами това са пълни глупости  Joy Joy Joy

Има някакво народно поверие, че ако откраднеш докато си бременна и после се пипнеш някъде по тялото там детето ще има белег.
В това естествено няма нищо вярно, а що се отнася до джанките внимавай единствено да не си разстроиш стомаха защото можеш да се обезводниш в жегите е опасно. Силното разстройство би могло да предизвика контракции.  Освен това е и доста мръсно по улиците и това се набива и върху дърветата и плодовете им.

И това не е никаква кражба не се тревожи за глупости.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Глупости на търкалета Simple Smile Още колко подобни ще чуваш  ooooh!
Бабини щуротии има за всичко измислени  Crazy Бременей си и да не ти пука кой какво ти говори  Wink

След Духи няма какво да допълня Peace

# 4
  • Мнения: 1 371
 Laughing Тези дървета, от които късаш са обществени, тъй че..... Изобщо не съм привърженик на суеверията и никога не съм им се поддавала. Но майка ми докато е била бременна с мен е решила да си направи експеримент, относно споменатото поверие. Откраднала люляк от чужда градина и се пипнала за крака умишлено. Е, имам белег под формата на люляк на същото място.  Crazy
 Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
Лека бременност и много не надавай ухо на градските митове и легенди. Всички тези умотворения си ги пускай покрай ушите.

# 6
  • Мнения: 497
Божеееее  hahaha
ако беше вярно представи си какви белези по рождение трябваше да имат циганчетата  Joy hahaha Joy малеееее
стига сте вярвяли на глупости  ooooh!

# 7
  • Мнения: 1 008
И аз съм го чувала това... Rolling Eyes
Мъжът ми има едно такова кафяво петънце на ръката прилича на бъбрек, майка му казва, че крала от въпросните джанки  Grinning
Но това твоето не е никаква кражба  Laughing

# 8
  • Мнения: 674
 На мен баба ми ми каза да не се пипам по лицето като открадна нещо! Първо някъде другаде да се пипна! Sick Все едно знае, че си крада редовно! Да се пазят от мене магазините! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Сливите едва ли имат против да си чорнеш от тях! Спокойно си яж! Най-много да те хване разстройство! newsm51

# 9
  • Мнения: 6 164
Остави 5 лева на дървото за компенсация. Joy

# 10
  • Мнения: 398
Божеееее  hahaha
ако беше вярно представи си какви белези по рождение трябваше да имат циганчетата  Joy hahaha Joy малеееее
стига сте вярвяли на глупости  ooooh!
направо ме разби rotfImao rotfImao rotfImao

# 11
Аз по принцип си имам едно на ум за тези суеверия и докато бях бременна внимавах за такива неща.И въпреки всичко,при положение,че нищо не съм крала,синът ми има белег на бузата newsm78.Така че прави си кефа,яж каквото ти се яде,а дори и да има белег това ще му е чара thumbsup

# 12
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че не е истина, я, стига, крадвай си спокойно джанки  Hug Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз също не вярвам на такива суеверия.
Всъщност имам родилно петно високо на единият крак,твърде близо до....Какво ли е откраднала майка ми и си го е мушнала между краката? newsm78 Joy
Аз пък веднъж докато бях бременна седях на сянка при колегите на портала в момента в който зареждаха ведомственото кафене.Оставиха близо до нас щайга с череши.Ами да ви кажа,добре си похапнах...без да питам никой,май кражба се води това.Нищо му няма на бебето ми!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз не вярвам на такива неща.Тери има белег на дупето,но засега не прилича на нищо.

Общи условия

Активация на акаунт