Липсва ли ви?

  • 1 684
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Една нова тема ме подсети да питам: липсва ли ви стария ви дом? За тези, които са напуснали семейното си жилище след развода/раздялата?

Питали сме се дали не липсват мъжете, свекървите, секса... а вещите липсват ли ви?

Вече цяла година живея в 'моя' /щото е на баща ми/ апартамент и още ми е едно леко носталгично. Това при положение, че новия е на много хубаво място, квартала е добър, добре е обзаведен апартамента и прочие...

Понякога гледам снимки на стария и много ми липсва.  Sad Бившия ми мъж го продаде със всичко в него - дори вилиците и лъжиците и ми е леко гадно като си представя, че друг някой ползва всичко това сега. Дори знам кой е този друг  Sick

# 1
  • София
  • Мнения: 171
Липсва ми - ДА! Още повече като знам с колко разправии и войни съм правила ремонтите, за да постигна така жадувания семеен уют... Как съм кътала от заплати за "дрънкулки" и "боклуци", придаващи индивидуален стил на всяка една стая... И на мен ми липсват перденцата, сама си ги избирах и ших... В този дом се роди детето ми, първа думичка, първо зъбче, първа крачка! Но животът продължава, сигурна съм, че ще създам по-добър уют в по-добър дом, без скандали и разправии! А не е ли това най-важното ?!

# 2
  • Мнения: 515
Не ми липсва,когато се оженихме живеехме при майка ми,там се родиха и децата ми и после отидохме при неговата майка(уж за по добро),живеехме почти сами,но ми липсваха приятелите,дома ми ,майка ми и помоща й.живеех като затворник в края на града в гаден и мизерен квартал.опитах се да променя дома ни ,но не можех много да си фантазирам.Разведох се ,дойдох си и дома и разбрах всъщност колко ми е липсвало родното място(живея в център а на града )колко сам у дома си между приятелите си от детинство и пак благодарение на тях преодолях по лесно раздялата с съпруга си.Сега работят ми е на 2 улици разстояние от дома,приятеля ми и той живее през 2 улици от мен.Разбрах и смисъла на поговорката"у дома и стените помагат".Децата ми играя в чист квартал с прекрасни приятели(децата на моите детски приятели).Не искам дори и да си спомням за онова място. smile3524 newsm03

# 3
  • Мнения: 189
Липсва ми много. Много нерви и усилия вложих в него, всичко сами си направихме, от-до. Но да се надяваме и в новия дом да е така Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
НЕЕЕЕЕ, не ми липсва, жално ми е като се сетя каква наивна глупачка съм била като съм кътала пари за да купя пердета или да направя нещо за онзи дом, вместо да си накупя парфюмчета , бельо обувки и парцалки или да се поглезя в някой салон за да се чувствам добре, аз съм пестяла то всичко това  newsm78 и то защоооо  newsm78 щоттт съм билааа глупааавааа  bowuu
Не ми липсват пердетата и мебелите купени с толкова много лишения и мъки  Naughty не  Naughty нищо от това не искам да виждам даже Crossing Arms- това символите на моите глупави постъпки. Това е отдавна затворена книга и отдаван забравени неща а и няма за какво да ми е мъчно.
Сега имам и по-хубаво жилище и с много повече удобства и глезотии в него, купувам си по- хубави неща, угаждам си, както никога до сега, мога ад си позволя да си поглезя и детето без това да ми излизе през носа,  подаряват ни много по-хубави неща,  возят ни с много по хубава кола Laughing  Wink и т.н.  Wink Sunglasses.
Нито БНТ ми липсва, нито мизерните "Ни" боклучета, имам много по-стабилен и сериозен мъж до себе си, така че не виждам просто за какво да съжалявам  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
НЕЕЕЕЕ, не ми липсва, жално ми е като се сетя каква наивна глупачка съм била като съм кътала пари за да купя пердета или да направя нещо за онзи дом, вместо да си накупя парфюмчета , бельо обувки и парцалки или да се поглезя в някой салон за да се чувствам добре, аз съм пестяла то всичко това  newsm78 и то защоооо  newsm78 щоттт съм билааа глупааавааа  bowuu

Ето, много ти благодаря... Завинаги ми вгорчи спомена от пердетата  Sick Mr. Green
Много си права да знаеш. Колко неща съм можела да направя и да си купя... Ауууууу чак да се ядосаш.

# 6
  • Мнения: 589
Ужасно ми липсва...тъкмо построихме хубава къща,такава,каквато винаги съм искала-с двор,целият райграс,люлка за децата,много цветя,чешма на двора...и бившия пощуря.Представях си как децата ми ще израснат там,как  ще се забавлявам от забележките на комшиите,че съм съсипала хубавата градина да я садя с трева...
   Напуснах дома си с дрехите на гърба си.След два месеца отидох да си събера личните вещи и плаках като идиот-всичките цветя беше изскубал мизерникът,розите,напъпилите лалета...и помен да не останел от мен.Вътре вече се беше разположила новата-наредила си обувките в коридора,избутала ми книгите да си нарежда кичовски сувенирчета...Тогава разбрах-това вече не е моят дом.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
Домът си беше мой, подреден, уреден. БНД влезе и вярно, че много ремонти и подобрения направихме, изкарахме много хубави времена....но когато се разделихме, а аз си останах сама в този точно дом ме тресна жестока депресия! Въпреки, че много си харесвах къщата, с още по-голяма радост се изнесох в друга къща! Тази новата, тя е просто прекрасна....единствения дефект...няма да се смеете Naughty Naughty - отвратително носталгични спомени за първите стъпки като гаджета с БНД - все в квартала, в който съм сега и заведението, което е до нас...В началото ме работеше тази идея, сега вече - не, кефя се на новото къща с пълна сила! Hug Hug Hug Ама не бих пуснала никой мъж да ми се настанява, та после като се разотиваме да не си обичам и тази къща! Naughty Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 2 828
Isa, липсва ми... ама съм казала, че ми липсва и си ходя понякога - не съм му върнала ключовете и предупреждавам, че ще ходя /мисля, че ме разбира, защото в това жилище се появи кучето ни, детето ни... всичко ние си ремонтирахме Simple Smile/ - сядам на дивана и просто се оглеждам и така...  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 451
Липсва ми - ДА! Още повече като знам с колко разправии и войни съм правила ремонтите, за да постигна така жадувания семеен уют... Как съм кътала от заплати за "дрънкулки" и "боклуци", придаващи индивидуален стил на всяка една стая... И на мен ми липсват перденцата, сама си ги избирах
многоо ми липсва и дома и мечтите,които съм градила  Sad
Сега оправям моя си дом,правя го по същия начин,като другия,същите мебели,плочки.Правя го с много болка в сърцето,защото тогава бяхме двама,а сега всичко оправям сама TiredНезнам дали е добра идея,но това си беше моя стил.ДАаааа,и същите пердета,така си ги харесвах  Wink Още незнам някоя да се разхажда в него,но и това ще стане #Cussing out #2gunfire,щом "аз съм си виновна,че съм го напуснала и съм избягала от хубавото" #Cussing out
Поне в нашия си "нов" дом ще се разхождаме само аз и дъщеря ми и никога няма да бъда принудена да го напусна Naughty Naughty

# 10
  • Мнения: 5 475
НЕЕЕЕЕ, не ми липсва, жално ми е като се сетя каква наивна глупачка съм била като съм кътала пари за да купя пердета или да направя нещо за онзи дом, вместо да си накупя парфюмчета , бельо обувки и парцалки или да се поглезя в някой салон за да се чувствам добре, аз съм пестяла то всичко това  newsm78 и то защоооо  newsm78 щоттт съм билааа глупааавааа  bowuu
Не ми липсват пердетата и мебелите купени с толкова много лишения и мъки  Naughty не  Naughty нищо от това не искам да виждам даже Crossing Arms- това символите на моите глупави постъпки. Това е отдавна затворена книга и отдаван забравени неща а и няма за какво да ми е мъчно.
Сега имам и по-хубаво жилище и с много повече удобства и глезотии в него, купувам си по- хубави неща, угаждам си, както никога до сега, мога ад си позволя да си поглезя и детето без това да ми излизе през носа,  подаряват ни много по-хубави неща,  возят ни с много по хубава кола Laughing  Wink и т.н.  Wink Sunglasses.
Нито БНТ ми липсва, нито мизерните "Ни" боклучета, имам много по-стабилен и сериозен мъж до себе си, така че не виждам просто за какво да съжалявам  Whistling

  И аз се чувствам като теб!  Peace
   А и принципно съм  човек,който не се привързва към вещи. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 95
Определено не ми липсва. Не искам да се връщам там. От него лъхат само лоши спомени, нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт