ЗЛАТНАТА РЕЦЕПТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!!!! ГАРАНТИРАМ!

  • 62 725
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
От доста време чета този форум. Наистина има полезни съвети и теми, за което искам да ви благодаря!  Hug Hug Hug Най-ефективната диета, за която гарантирам, защото я пробвах и смао тя помага. Това, което следва, дали ви е познато ? Wink

                                                       ПРЕДИ
 


1. Диети
"Скарсдейл", "Аткинс", Разделно хранене, Глад, Лунна диета и хиляди други

2.Лекарства
"Златно чудо" , кафе"Витаголд", чай "Инхуа" и много много други безизвестни и известни "чудеса"

3. Ефектът
правопопропорционален - колкото сваляш, винаги двойно качваш. Отслабване временно.   Close

4. Бонуси
     - целулит и стрии - безплатен подарък!
     -нерви и стресиран организъм
     - глад





                                                               СЕГА

1. Диетата

Тя е комплекс от всички, които съм пробвала като съм извлякла само най-доброто и полезното  за оргамнизма

           - "Скарсдейл" - от нея научих кое и как да комбинирам без да дебелея и при това не е вредна за организма.Отслабнах с 10 кг,но нищо не задържах,така че от нея само се вземете полезните храни, начина на хранете и  има доста полезни съвети накрая на книжката. НЕ е скъпа - 5-6 лв
           -"Диета според кръвната група" - може да ви звучи нелогично, необяснимо и странно, но ефектът е поразяваш - разбрах защо толкова години се тъпча с уж диетични храни като пиле и домати, едновременно с това спортувах 4 спорта толкова активно, че почти стигнах до републиканско първенство на 2 от тях, и все не успявах. ТАзи диета е проверена от мен - майка ми "случайно"отслабна с 19 кг за много кратък период от време- 3-4 месеца, но без глад или диети и без да се усети ( ей, даже рима  Laughing), но ако я спазвате след това се качват отново кг  Cry
          - холивудската рецепта - всичко сурово.
          - всички останали, за които сте чували - извлечете само най-полезното - съвети,диетични рецепти, принципи
 
Съчетайте всичко това и е готова вашата универсална диета, която наистина ще има ефект

2.Глад

Просто забравете - с тази диета не можете да гладувате, не се чувствате изнервени, ядосани и стресирани. Леко ви е на стомаха и без да се усетите кг просто изчезват и ще можете да носите любимите си дрехи, забравени в гардероба. Чувствате се заситени и енергични.

3.Водата

ЕДна изключително важна забележка, която може би е и част от тайната на това отслабване - забравете водата и всякакви течности по време на ядене!!!! Това е абсолютно задължително. ТЕчности се приемат 30 мин преди хранене и 30 мин след.Ако пиете вода по време на хранене освен, че надувате стомаха излишно и създавате илюзия, че ще ядете по-малко, ВОДАТА РАЗРЕЖДА СТОМАШНИТЕ СОКОВЕ и храната не може да се обработи добре от организма. Иначе по принци си изпивайте 2л на ден - все пак лято е.

4. Спортът

Аз, колкото и да ми е неприятно да си призная, съм си доста мързеливичка напоследък  Embarassed Не спортувам въобще, не ходя и на фитнес, не ми се занимава и нямам излишно време ( редовното ми оправдание  Embarassed) . Но това не пречи! Както казах - лято е. Мазнините по-лесно се топят - едно ходене до магазина, чистене, готвене, пеша по стълбите като се въщам от някъде - това ми е достатъчно

5 Излизане с приятели

Ето това е проблем. Аз като седна на кафе не мога да си поръчам нищо освен кафе и вода. Е, това ми писна! Но всичко останало все пак е калорично и вредно. Решението дойде неочаквано и се дължи на грешката на една сервитьорка - поръчах си цитронада, а тя ми донесе такава но на "Швепс" и тъкмо да и я върна видях, че на етикета пишеше с червено, че съдържа смао 18 калории! Дами - това е решението!

6. Икономии

ТОва е един голям плюс на тази диета.Пестите пари от:
     - ток- забравете климатика. Хората луди пари дават за сауна а при тези 40 градосови жеги вие я имате, и то безплатно!Също така и от печката - тя не би трябвало да функционира вече.
     - храна- хиладите джунджурийки, които сте си купували - вафлички, чипсове и т.н, но по няколко, за да заситят глада вече не ги купувате. Резултат - пестите доста. Направете си сметката - моята  излиза  Grinning
     - дрехи - че за какво са ви нови ? СТарите вече ще ви стават след няколко дни !
     - цигари - колко и да ви се струва странно. За тези, които пушат - да знаете  тази диета не предизвиква глад, следователно не пушите толкова много
     - такси и бензин - за какво ви е да да вате пари за тях след като можете да ис направите една разходка. Тя ще ви за реди положително, а и всички знаем, че коремчето се с пада с движение. ЗАстоят на едно място е най-големия враг н ахубавото коремче
     - фитнес - едва ли ще ви е необходим. Няма нужда да ходите на място с климатик. По-добре да излезете навън - достатъчно е топло, за да изгорите мазнините. Вместо него отидете до по далечен магазин за хранителни стоки - хем ще изгорите калории, хем ще напазарувате по -евтино!

7.Съвети

ПОлзвайте всички досегашни. Ще се почувствате добре като вземете инициативата в свои ръце и създадете уникален хранителен режим за вас без глад.Също така добате и познатите вече методи - своа снимка като по-слаба пред огледалото и нещо също много важно. Забелязах, че всички тук, включително и аз, НЕ ДЪВЧИМ. Това е общото между нас и каквото и да правим пак си напълняваме или не отслабваме. Така че дами - дъвчете!

8. Целулитът

Моят БЕШЕ огромен - аз бях 85 кг. Направо "цъфтях" ужасно  Sick Sick Sick. Единственото решение от всички мазила, които съм пробвала е " Дева" струвало към 6-7лв, но ефектът е меко казано поразителен. НЕ знам колко точно струва, защото ми го подариха, а една опаковка с мен направи чудо и още не е свършила.НО още когато го нанеса усещам парене и щипене. Нанасям го след баня, всеки ден без много много масажи. Изключително помага и в коремната област. Накратко казано - вземете си, пък после ще почерпите  Wink Wink Wink

9. Лекарствата

Вече не пия никакви такива "чудеса" (боклуци). Пия само калций, центрум и нещо като ябълков оцет на  прах за диабетици. ЕДна лъжичка от него се разтваря в малко вода и се пие 30 мин преди хранене. Усвоявал 1100 въглехедрти ( !) , а струва само левче. Ще го намерите във всички магазини за диабетици, предполагам.

10. Магазините за диабетици.

Това е моят рай! Аз имам проблем не съм апетита, а с мозъка - той мя кара да ям сладко, иначе е ясно,че организмът ми няма нужда от него. Там ще намерите всякакви истински чудеса - аз оттам си купувам едни десертчета  - "Синеморец" - 90калории в 100 грама продукт, а те са по 25гр. Като изям едно-две повече не ми се яде въобще.Едното струва 30 ст. Също така там има и сладолед! Да не повярваш - точо от това имам нужда. Почти без калории, с различни вкусове и 300мл за 1 и 50 ст нещо такова беше. Продава се на прах. Има още много неща - така че отидете и вижте сами

11 И най-важното разбира се - ЕФЕКТЪТ!!!!!!!!!!!!

4КГ ЗА 4 ДНИ

12. Пример

За вечеря снощи ядох 200гр ( ако не и повече  Embarassed) кърначета на скара с 300 гр краставицисъс зехтин и  лимон. След хубавото дъвкане и след половин час като пих вода, си легнах доволна, че отслабвам, че съм много сита и че вече имам правилен начин на хранене. Успех!

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 11:19 от fifi_friend

# 1
  • Мнения: 24
ЧАКАМ ОТЗИВИ И РЕЗУЛТАТИ!!!!

# 2
  • Мнения: 861
Дано не се засегнеш  Peace , но имам някои несъгласия с теб по темата:
На първо място ще спомена магазините за диабетици, които са рай за теб. Ти диабетичка ли си? Ако си: ок, но ако не си...Не препоръчвай  Praynig като безвредни десертчета като "Синеморец", защото вредата от тях е доста по-голяма от ползата, че нямат захар. Опитвала съм го и на мен не ми се ядеше повече от 1, не от 2, даже едвам го изядох, защото сладостта им ми се стори просто ужасна, силна, натрапчива, чак ми горчеше от сладост. Напоследък много се говори, че подсладителите/аспартамът са канцерогенни. Мисля, че за хора, които не са болни от диабет е много по-добре да "прегрешат" с истински шоколад от захар и какао, например едно-две блокчета натурален е по-добър вариант.
Другото, с което не съм съгласна е мението ти, че няма нужда от фитнес или изобщо някакъв вид тренировки, по-скоро, че ще се спестят пари от това. Вярно е, че вървенето е полезно. Аз лично бях най-слаба когато всеки ден правех разходки от по 4-5 до 8 часа с бебето. Но тогава съм можела да си го позволя, а сега работя по 8 часа. Така че залата или упражненията в къщи са варианта. А и предимството пред разходката е, че така се оформят и мускули. Знаеш ли по какво най-много си личат годините на жената: е, по шията разбира се, но и по ръцете. Може да са слаби, но увисват бързо. Така че с мързел може да отслабнеш, но не и да имаш хубаво здраво и стегнато тяло. Освен това има голяма разлика между горене на мазнини и потенето от жега.
Като цяло харесвам идеята на поста ти да вземеш всичко, което ти харесва от всички известни диети и да го пригодиш към себе си, но не ми стана ясно все пак ти на какъв режим се спря, сподели едно примерно меню. Надявам се, не си се обидила.  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 4 678
ReGe-
 smile3501По темата smile3505

# 4
  • Мнения: 24
Не разбира се, не съм се обидила. ОТносно десертчето  - мисля че не говорим за едно и също.ТОва, което аз ядох се казваше "Синеморец", но не горчеше въобще, а леко сладнеше, което ми създаде илюзията, че ям вафла.Относно фитнеса - разбира се, че е добре. В това спор няма, но на тези жеги на мен специално бързото ходене и разходите ми помагат, а стягащия лосион също стяга. Относно ръцете - някой да ват пари за фитнес, аз пък си изтупах килимите  LaughingОтносно диабетичните магазини - не, не съм диабетичка, но в тях има полезни неща - това беше моето твърдение, а не че ВСИЧКО трябва да се купи. В резултат на моята диета свалих и 3 см от талията ( за 4 дни) и по 2 см от бедрата ( но това разбира се се дължи и на стягащия лосион). ето какво ядох  ( горе-долу)

закуска - 1 черна франзела, с много малко маргарин и чисто месо ( според моята кръвна група - телешко)
обяд - краставици  ( неограничено количество) задължително със зехтин, а не с олио, но много малко и пак телешко (такова, нарязано на филийки)
вечеря - плодове - неограничено количество
Вчера например  за 1 ден  -  тарелка кърначета ( 500гр) и зеленчуци пак
Всякакви такива комбинации от месо и зелнчуци, но само тези които са полезни, според кръвната ми група. ( аз съм б- не трябва да ям домати и пилешко) Ям постоянно, но по -малко ( първия ден обядвах 50 мин, а вечерята - за 2 сериала).  Ясно ми е, че не всеки ще има толкова време за ядене , но за вечеря - сигурно. ПРез останалото време си ядох също много плодове, но 3 часа след или 30 мин преди ядене. Обезмаслено мляко - 0.1 % верея ( от магазин за диабетици  Wink)  Всеки може да изготви сам менюто. Но виждам, че сред вас скептицизмът преобладава. ПРосто исках да направя услуга на всички, които толкова гладувате, защото научих много полезни неща. Както и да е.  Успех на всички !

# 5
  • Мнения: 24
 А сега видях, че в десертчето се съдържа фруктоза, какао на прах, разстително масло, фъстъци,вафлеми кори , лецитин и 1 десертче съдържа приблизително 100 калории. Има ли нещо вредно в него??? АЗ докато отида до магазина съм ги изгорила , но поне се лъжа, че ям шоколад  Embarassed

# 6
  • Мнения: 2 959
...забравете водата и всякакви течности по време на ядене...РАЗРЕЖДА СТОМАШНИТЕ СОКОВЕ...2л на ден... така че... дъвчете!...
Фифи- приятелко, не си права за скептицизма, особено на фона на толкоз диети. Общо взето доста хубави съвети си написала, то май тях всички ги знаем, но трудно се спазват. Добре систематизиран споделен опит в света на диетите си направила, дано наистина си намерила своят начин на хранене. А за примерното Ти протейново- месно меню предполагам че Поци ще го подкрепи. Според мен е хубаво е че си включила и доста плодове и ниско масленото мляко. От колко време си на тоз режим? Пожелавам Ти да успееш да го запазиш като начин на живот, а не като временно постижение.
...че с мързел може да отслабнеш, но не и да имаш хубаво здраво и стегнато тяло...
Чернокоса Лъвице, има Момичета които просто са на Ви със спорта, за тях и дългата разходка и престоя навън са вид гимнастика, а както си писала ходенето има доста плюсове/ при липса на друго физическо натоварване/.

# 7
  • Мнения: 4 678
Калида по някога не трябва да си толкова тактична. Naughty
Тази тема издиша отвсякъде  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 959
...не трябва да си толкова тактична...
Критико, на това "такт" ли му казваш ако подкрепиш Момиче, което се опитва само да налучка пътя към своят хран. режим, далеч от глад, ограничения, хапчета- стимуланти на отслабване, базиран на извлечен личен опит с диетите?! И защо да "издиша"/ ако мислиш че е така, не добавяй тоз емотикон поне/, нима това което съм цитирала в първият си пост не е здравословно, здравословно е, и навсякъде го препоръчват, но малко хора могат да го спазват на всекидневно ниво?! Да, има неща с които не съм съгласна, като например голямото кол- во протейн който приема за деня без никакво спортно натоварване, също не ми се вярва в магическата сила на "Дева", също не вярвам на бързите свалени кг, но това е въпрос на гледна точка.

Ти именник ли си утре?

# 9
  • Мнения: 4 678
Тц,не съм Sad

# 10
  • Мнения: 861
По принцип, рядко си давам мнението, особено ако с това ще вляза в конфликт с някого. Радвам се, че не си се обидила и се радвам, че си намерила своята рецепта. Просто заглавието малко подвежда, т.е на мен не ми стана съвсем ясно от коя диета какво точно си взаимствала и как го комбинираш с останалите.
А това, което казах за диетичните продукти...продължавам да си го мисля. Скоро четох някаква статия, съжалявам, че не се сещам къде, но беше озаглавена "Диетични ли са наистина диетичните продукти". Заключението беше, че не. Изглежда ние хората така сме устроени, че ни се иска да вярваме на всичко, което ни казват. Десертът, който аз съм опитвала беше точно Синеморец. Според мен няма абсолютно нищо общо с вкуса на шоколад, но все пак е въпрос на вкус. Аз решавам така: ще ям или няма да ям. Ако ще ям, поне да е нещо, което наистина ми е вкусно. Усещането за горчиво-сладко съм го забелязала и при други диетични/диабетични продукти. Например опитвала съм тоник без захар, опитвала съм и диетичен сладолед. Разбира се, ако това е по-малкото зло от истинския, добре. Но не е ли рисковано да приемаш продукти за диабетици?
Относно менюто ти: тези кърначета не ми харесват, като знам при печене каква мазнина изтича...и от какво са направени... Rolling Eyes защо се спря на тях? И друго: за вечеря плодове също не ми изглежда подходящо. И след като си Б група, сподели какви плодове ядеш и изобщо какво е позволено да се яде според тази кръвна група.
А за килимите...извинявай ама не звучи сериозно. Аз тренирам 3 пъти седмично и то защото не се вманиачаавам. Не можеш да тупаш 3 пъти седмично, нали. Сама знаеш, че не е същото. Разбира се, има хора, които не обичат спорта, няма лошо, различен темперамент. Аз самата никога не съм го обичала, а по физическо в училище имах сигурно най-ниските постижения от класа. Но това може да се промени, отначало може да се насилиш, но след време започва да ти става приятно, накарая усещаш нуждата от тренировките. "Заядох" се за спорта, не защото ти не спортуваш, а заради начина по който го беше написала-почти като агитация хората да не спортуват и да не си дават парите затова. Пожелавам ти успех и продължавай да споделяш!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 24
хахаха това за килимите беше временно, но намирам начин да изразходвам калории. Относно фитнеса... ХОдила съм само веднъж. Получих много тежка контузия, благодарение на "инструктора" и цяло лято бях почти обездвижена. ПРосто моят проблем с фитнеса е психолигически. ОБичам да плувам примерно. ОТ това също спестявам , защото не отивам смао да се печа. Приемах голямо количество месо - факт е. Но пак отслабнах с 4 кг. ПРитесних се , че може да ми излязат стрии и реших да спра този начин на хранене временно - за 2 -3 дни ( не искам рязко отслабване.). Вчера ядох за закъска два кроасана с шоколад и 1 бейкролс. Хем, ще ми мине мерака за тазкива глезотии, хем ще си запазя кг ( ясно е, че няма да отслабна този ден Simple Smile ). Ядях по пътя ( вървя много пеша) и закусвах около 40 мин. Не пих вода веднага, а след 30 мин. Интересното е ,че аз знаех, че този ден мога да ям всичко, защото не отслабвах, но след като не ми беше забранено аз нямах това желание. ЕТо защо не ядох повече нищо калорично. Без да гладувам нямах апетит за обяд. Ядох малко зеленчуци по едно време, а за вечеря - кьопоолу с чесън.


 Резултат от вчерашния ден - минус 0,5 кг



Днес закусвах 2 филийки черен хляб с телешко филе, а за обяд- кафяв ориз с гъби.


Грешката е моя, че не се изразих правилно - в магазина за диабетици има и много здравословни храни в плд. Не купувам само неща без захар, но смао там мога да намеря нещо полезно за организма, безвредно и диетично. А относно "Швепс"-а  открих вчера, че във новата фанта - зелената има само 2 калории и 0.4 въглехидрата, за разлика от 18 в "Швепс"-а


Смятам д апродължа и когато ми се прииска да ям пържени картофи - ще ги ям. Просто коренно промених начина си на хранене - без глад и всичко с мярка. Лесно е и не мисля постояно за храна. Това е .

# 12
  • Мнения: 6 958
Включвам се само с едно изказване, а то е че нещата които си си ''отсяла'' да ядеш (кроасани, къопалота, кърначета, диетични шоколади и т.н.) са супер големи ''боклуци''... Ти слабееш, защото си надарена с отличен метаболизъм... това е според мен...  Peace

без глад и всичко с мярка

Това също ти е донесло успех в свалянето  Peace

Хайде слабей си на воля с твоята диета  Peace

# 13
  • Мнения: 24
Отличен метаболизъм  newsm78 Не знам 19 г - а бях 86 кг ....

# 14
  • Мнения: 6 958
Отличен метаболизъм  newsm78 Не знам 19 г - а бях 86 кг ....

С такава храна, която си посочила по горе стихнах до 100 кг. как ти се струва  Mr. Green И свалих около 25-30 кг. точно с карначета и шоколадови храни да знаеш  Peace (плодове и зеленчуци)   Mr. Green И на твоите години съм била и 70 и 90 кила как искаш го разбирай... Няма значение... Диетата ти е ''напълно погрешна'' според моите виждания и не е за мен. Това е  Peace Винаги съм твърдяла, че при едни работи едно, при други друго...  Peace Радвай се, че не си вече толкова, само това мога да кажа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт