Навехнато краче?

  • 4 421
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 541
След като Марти стана тази сутрин категорично отказва да си стъпи на крачето и казва че го боли. Не ми изглежда подуто или зачервено, а вчера си легна без да е имало проблем. Той спи с чувалче и ми се струва малко вероятно да си е изкълчил крака в леглото. ама мобе и това да е станало. Какво да правя на първо време... - ако не мине ясно че ще се ходи на лекар??

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
може болката да е от разтежа...
Ама нека д-р да си го види детето.

# 2
  • Мнения: 1 849
Ако знам, че е навехнато правя превръзка, леко стегната. Но ти предлагам да го оставиш до обяд да видиш дали няма да му мине, може просто да е спал накриво.

# 3
  • Мнения: 3 322
Ако е навехнато предния ден - докато е "топло" не боли толкова. Пробвай дали няма да забрави, че го боли, може просто да си измисля... И Честит Рожден Ден!

# 4
  • Мнения: 3 116
Имахме следния случай с Мая, паднала и ожулила колелата и оо драма. Видяла си тя ожулените колена като се приготвяли за сън (преди това е била с дълъг панталон) и оттам рев и куцукане и 'ох, Мая боли краченцето" 6 часа, та чак на лекар я заведохме. Нямаше нищо оттекло и нищо зачервено и се оказа че просто се е уплашила. Една седмица мрънкоти и после й мина. Сега по-леко преживява ожулванията  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 541
Върнахме се от лекар - ли4ната ни прати в Пирогов. Там ме питаха дали е прекарал настинка скоро , (нищо не напипва да е навехнато или изкълчено )- миналата седмица бяхме с темп и после лека кашлица. Оказва се, че след вирусно заболяване може да има реакция възпаление на ставите.... Аз се опулих , тъй като не знаех за такава реакция, но 3-ма лекари ми потвърдиха. лекува се с Нурофен, пуснаха ни и ПКК и урина. Това като цяло, да знаете , 4е може да се появи и такъв проблем след вирусите.

# 6
  • Мнения: 780
Naneto, колко време ви казаха, че ще е необходимо да премине болката?
Голямата ми дъщеря в момента е със същата диагноза, но не са и правили ПКК и затова се притеснявам. А и не е имала настинки или някакви други заболявания наскоро.

Общи условия

Активация на акаунт