Има сайт и бгтатко :-)

  • 4 327
  • 70
  •   1
Отговори
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 397
Ето имало и сайт Бгтатко Simple Smile

http://bgtatko.com/forum/index.php

# 1
  • Мнения: 1 072
Само 15 регнати потребители???  Shocked

Местя се там.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ауу и аз

# 3
  • Мнения: 2 891
Регвам се веднага  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 819
Идеята е хубава, ама...мнооого хляб имат още да ядат, докато стигнат БГ- МАМА  Mr. Green  На бърз прочит май си пишат само двамка - един админ и някоя си кака Вида  Crazy ....,която прави опити да бъде интересна, но, според мен, неуспешни  Rolling Eyes Няма лошо, де, това все пак е само началото.

# 5
  • Мнения: 742
почвам да шпионирам там Whistling....

цитат от форума на бгтатко:

Относно това достатъчно ли е да си Ева Херцигова, за на ти е простено че не можеш да готвиш:
"..Абе....на мене ми пука, да ви кажа. Щото и големи бомби да има, и манекенка да е.... като погрознее, кой ще ми нареже салатка за ракийката та да не й гледам целулита и киселата физиономия?.."


мъже, кво да ги правиш Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 15 449
И аз исках да правя бг-баба, но после ме домързя и се отказах.

# 7
  • Мнения: 10 758
Отивам веднагически Mr. Green

# 8
  • Мнения: 25 558
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop

# 9
  • Мнения: 2 495
Отивам да се регна Whistling Mr. Green

# 10
  • Мнения: 819
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop

Абе, да ти кажа, май никой не се оплаква - пускат по някоя и друга снимчица и ето ти тема за обсъждане.. Mr. Green
П.п. Усещам, как до утре бг-татко ще е поне 10 * 15 потребители  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 072
Много сте гадни, значи!  Mr. Green
Оставете хората на мира, да се оплачат от жени и деца, бе! Оспамихте им подфорум Татковци, сега и там няма да ги оставите да си полафят по мъжки!  ooooh!
Ей, сакън някой да не вземе думата от вас!  Stop

Сийо, много свобода, на лошо ша ги научи.  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 3 405
За мен само бг батко  Crossing Arms

Моят мъж ме пита преди 2 дни дали няма сайт за татковци, пък аз го пратих в подфорум татковци от мамешкия сайт. Той разгледа и каза: " То и тук само мами пишат"  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 710
Горките мъже.

# 14
  • Мнения: 25 558

Моят мъж ме пита преди 2 дни дали няма сайт за татковци, пък аз го пратих в подфорум татковци от мамешкия сайт. Той разгледа и каза: " То и тук само мами пишат"  Mr. Green


А на бас, че до довечера и бг-татко ще стане същия!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт