Препоръчайте ми координати за почивка с бебе.

  • 618
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 164
За пръв път отиваме с Крис (1г. 2мес.) на море. Досега винаги сме избирали шумни курорти, като Несебър, Созопол и Китен, с претъпкани плажове, барове и пр. Но с дете се предполага, че трябва да намеря нещо по-тихо и спокойно. А такива места не зная, защото никога не съм ходила.  Rolling Eyes

Препоръчайте ми нещо. И ако може да сте ходили вече там или пък ваши познати да са доволни. Ако може и координати (може и на лични, за да не изглежда като реклама).

Най-хубаво ще е да е къща с двор, за да може малкия да е на въздух, защото само на плажа няма как да стоим цял ден. Поне така предполагам, нали нямам опит още...  Simple Smile Вие ще ми кажете от свой.  Hug

А, и да не е много скъпо, ама то това е ясно. Wink

# 1
  • Мнения: 674
За пръв път отиваме с Крис (1г. 2мес.) на море. Досега винаги сме избирали шумни курорти, като Несебър, Созопол и Китен, с претъпкани плажове, барове и пр. Но с дете се предполага, че трябва да намеря нещо по-тихо и спокойно. А такива места не зная, защото никога не съм ходила.  Rolling Eyes

Препоръчайте ми нещо. И ако може да сте ходили вече там или пък ваши познати да са доволни. Ако може и координати (може и на лични, за да не изглежда като реклама).
Миналата година бяхме в Кранево в едно семейно хотелче много евтино хубаво и с отлична панорама.
Семейството на което е хотела е много мило и внимателно и даже ни правиха и закуска.
Тази година пак ще ходим.
Телефона им е 0579/66456.
Много е удобно наистина за почивка с деца. Хората ни правиха даже безплатна закуска и салатка и са много готини.

Най-хубаво ще е да е къща с двор, за да може малкия да е на въздух, защото само на плажа няма как да стоим цял ден. Поне така предполагам, нали нямам опит още...  Simple Smile Вие ще ми кажете от свой.  Hug

А, и да не е много скъпо, ама то това е ясно. Wink

# 2
  • Мнения: 6 164
Благодаря ти, МАРИЯНКАА!

Сетих се и още нещо: нямаме креватче за малкия, затова трябва и това да има там. Confused

Общи условия

Активация на акаунт