КАК ДА СПРЕМ НАСИЛИЕТО .....

  • 1 193
  • 3
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 256
ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО ЗАПОЧВАМ  ТЕМАТА ЗА НАСИЛИЕТО И РАЗПР.НА НАРКОТИЦИ ВЪВ УЧИЛИЩАТА ВЪВ ВАРНА И ЦЯЛАТА СТРАНА , ЗАЩОТО МЕ Е СТРАХ. Sick СТРАХ МЕ Е ЗА ДВЕТЕ МИ ДЕЦА КОИТО РАСТАТ И ВиЖДАТ ТОЛКОВА НЕПОНОСИМИ НЕЩА.ОМРЪЗНА МИ И И И И И И ОТ ЛОШИТЕ НОВИНИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА СВЪРЗАНИ С НАСИЛИЕ ВЪРХУ ДЕЦА от други деца или от родителите им.ПИСНА МИ ОТ ПОЛИТИЦИТЕ И ТЕХНИТЕ ПРАЗНИ ДУМИ , А МЛАДОТО ПОКОЛЕНИЕ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ Е ПОБЕСНЯЛО. #Cussing out #2gunfire newsm08 newsm61ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ ДЪЩЕРЯ МИ КОЯТО Е НА 9 ГОД И ЗАВЪРШИ 2 КЛАС ВСЕКИ ДЕН ВРЪЩАЙКИ СЕ ОТ УЧИЛИЩЕ МИ КАЗВАШЕ ЧЕ НЯКОЯ КАКИЧКА ИЛИ БАТКО ИЛИ ЦЯЛА ГРУПИЧКА ОТ МЛАДОТО НИ ПОКОЛЕНИЕ СЕ НАЛАГА ЗЛОБНО И БЕЗЖАЛОСТНО Я В ДВОРА НА УЧИЛИЩЕ,Я  В НЯКОЙ ЪГЪЛ НА КОРИДОРА. ИЛИ ПЪК КАК СКРИШНО ВАДИ БУТИЛКА С АЛКОХОЛ И ХАПЧЕ ОТ ДЖОБА СИ.ДЕЦАТА ГИ Е СТРАХ. А ТОВА Е НАЙ ЛОШОТО НЕЩО.ДА ВИЖДАШ КАК В ОЧИТЕ НА ТВОЕТО СЪКРОВИЩЕ ИМА ВЪПРОСИ НА КОИТО ТИ НЕ МОЖЕШ ДА ОТГОВОРИШ , И ТО НЕ ЗАЩото СИ ТЪП КАКТО СЕ ОПИТВАТ ДА НИ ИЗКАРАТ В ТАЯ ДЪРЖАВА ,А ЗАЩОТО ОТГОВОРЪТ НЯМА ДА ТИ ХАРЕСА .ДА АЗ КАЗВАМ ЧЕ НЕ МИ ХАРЕСВА ДА МЕ ПРАВЯТ НА ТЪПАЧКА КОЯТО ВИДИШ ЛИ ИМАЛА СМЕЛОСТА ДА ОСТАНЕ В БЪЛГАРИЯ И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ДА РОДИ И ОТГЛЕДА ДВЕ ДЕЦА.УУУУУУУУУУУУУУУ НАЛИ.ДА АМА ЗНАМ ЧЕ НЕ СЪМ САМА. ЗНАМ ЧЕ ИМА И ДРУГИ КАТО МЕН КОИТО СЕ ОПИТВАТ ДА СЕ БОРЯТ ЗА НЕЩО КОЕТО И  ВЕЧЕ СМЕ ЗАБРАВИЛИ КАКВО Е .КАК МОГА АЗ ДА НАПРАВЯ НЕЩО ПО ВЪПРОСА С НАРКОТИЦИТЕ КОИТО СЕ ПРОДАВАТ  В ДВОРОВЕТЕ НА УЧИЛИЩАТА ? АМИ САМА НЕМОГА.НО АКО СМЕ МНОГО ЩЕ УСПЕЕМ. ИМАМ ОЩЕ МНОГО НЕЩА ДА НАПИША НО ЩЕ ОСТАВЯ ТЕМАТА С ОТВОРЕН КРАЙ.ИСКАМ ДА ВИДЯ И ВАШИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ИЛИ МИСЛИ ПО ВЪПРОСА.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 10:52 от плами76

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Моля, не ползвай включен CapsLock когато пишеш. Това е равносилно на крещене в интернет общуването! Да не говорим, че ми е много трудно да прочета целия текст в този му вид... Confused

# 2
  • Мнения: 2 401
Ами то си и за крещене, това което казва авторката.  Мисля, че само ние можем да направим нещо по въпроса. Ония (управниците)  са толкова далече, те живеят в друг свят и е много вероятно просто да не знаят за този проблем.  Той не ги засяга пряко. 

# 3
  • Мнения: 25 447
Как да спрем насилието?
Мисля, че по два начина. Първият - като родители. Да си възпитаме децата.
Вторият - като гражданско общество. Да изискваме точни правила и строгото санкциониране при неспазването им.
И двете ми се струват мираж...  Cry

Общи условия

Активация на акаунт